سهامداران شپنا بخوانند (۹۹.۱۲.۱۹)

تاثیر هزار و ۲۰۰واحدی شپنا بر سبزپوشی شاخص/ رفت و برگشت معاملات به نفع سهامداران تمام شد

در معاملات فرابورس امروز شپنا با افت پنج درصدی قیمت ۱۱,۹۱۰را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این نماد به رقم ۵۰۰میلیارد تومان نزدیک شد.

اخبار روزانه «شپنا» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاین- هانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت پالایش نفت اصفهان با رشد چهار درصدی مواجه شد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

سهام شرکت پالایش نفت اصفهان در آخرین معاملات خود، عدد ۱۲,۸۳۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته حدود ۶درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی حدود۳۸۰میلیون  برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۱,۶۱۰ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز شپنا از رقم ۴۸۵میلیارد تومان نزدیک شد. همچنین ۹۳درصد از سهام شرکت پالایش نفت اصفهان را حقیقی‌ها و هفت درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر،  بیش از ۳۳۰میلیون برگه سهم (۸۸درصد) را اشخاص حقیقی وبیش از ۴۶میلیون برگه سهم (۱۲درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

شپنا در معاملات امروز با صف‌نشینی در ساعت اولیه بازار در سقف قیمت روزانه معامله شد و با تعدیل معاملات همچنان در مدار صعودی حرکت کرد و با سبزپوشی به معاملات خود پایان داد. همچنین این نماد بورسی برای سومین روز متوالی در سیر صعودی باقی ماند.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

شپنا

بیشتر بخوانید
ارسال نظر