رییس سازمان بورس و اوراق بهادار تشریح کرد؛

توضیح درباره واریز سود سهام عدالت ۴۰۰هزار تومانی

رییس سازمان بورس در خصوص سود سهام عدالت افرادی که یک میلیون تومان سهم دارند؟ گفت: برای آنان دو برابر۲۰۰ هزار تومان یعنی تقریبا ۴۰۰ هزار تومان سود پرداخت خواهد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمد علی دهقان دهنوی رییس سازمان بورس و اوراق بهادار بعد از نشست با مدیران بورسی در جمع خبرنگاران بیان کرد: نتیجه جلسه این بود که همراهی تمام نهادهای مالی برای تقویت و توسعه و رونق بازار لازم است.

وی درباره توزیع سود سهام عدالت بین سهامداران هم افزود: تقسیم سود توسط شرکت ها به پایان رسیده و شرکت های تقسیم سود را تا پایان سال در وجه سپرده گذاری مرکزی  پرداخت می کنند و آن بخشی از ۲۰۰ هزار تومان که تا پایان سال نهایی شد توزیع خواهد شود.

وی گفت: شماره حساب افراد با توجه به مباحث سجام در اختیار است و از طریق سپرده گذاری مرکزی واریز می شود و با توجه به اطلاعات در سجام می فهمیم که هر شخص چه میزان سهام دارد و از طرف شرکت سپرده گذاری مرکزی پرداخت می شود.

وی افزود: اگر شرکت های سپرده گذاری همکاری نکنند ممکن است بخشی از واریز به آن طرف سال موکول شود.

رییس سازمان بورس در خصوص سود سهام عدالت افرادی که یک میلیون تومان سهم دارند؟ گفت:  برای آنان دو برابر۲۰۰ هزار تومان یعنی تقریبا ۴۰۰ هزار تومان سود پرداخت خواهد شد.

وی گفت: مکانیزم اوراق تبعی یک مکانیزم بیمه سهم است که اگر شما یک نماد را بخرید با توجه به شرایطی که گفته می شود اوراق تبعی داده می شود و تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۱ صورت می گیرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • سلمان
  ۱ ۰

  با سلام
  اولا چرا جایزه ها و حق تقدم های اعطایی شرکتها به سهامداران لحاظ نشده ؟

  در ثانی سهم کسانی که روش مستقیم را انتخاب کرده اند کی تحویل آنان خواهد شد؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  همش درحدحرفه

 • ناشناس
  ۲ ۰

  بابا زمان دقیق و روز ‌و تاریخ واریز سود رو اعلام کنید به خدا قسم ما روش حساب کردیم نداریم گرفتاریم

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام چرا دولت وکیل وصی مردم شده ازاد کن بفروشیم خودمون بلدیم مدیریت کنییم یک درصد سود پرداخت ننیشه

 • ولی
  ۰ ۰

  بایدخجالت کشیدکه باسربلندی می کیدسودسهام عدالت ۲۰۰هزارتومان هست

 • ناشناس
  ۰ ۰

  چرامیگذاریدبه عملکردنصفه نیمتون دل مردم تواین شرایط بحرانی بشکنه.همچین میگین سود۲۰۰ ،سود۲برابر۲۰۰که آدم فکرمیکنه یه میلیون میخاین بدین.نکنیداینطوری.