اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

اگر سهام فملی دارید، بخوانید (۲۱دی)/ امیدواری سهامداران برای آغاز روند صعودی

سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران ۱.۵ درصد رشد کرد و در راستای هماهنگی بیشتر با قیمت جهانی مس گام برداشت.

برای اطلاع از به روز‌ترین اخبار بورس و فرابورس تهران اینجا کلیک کنید!

برای اطلاع از آخرین اخبار فملی اینجا کلیک کنید!

اقتصادآنلاین-سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات امروز بورس سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌ با رشد ۱.۵درصدی مواجه شد و بین نمادهای پرتراکنش قرار گرفت.

سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌ با جابجایی ۱۶۷میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۲,۴۴۰ریال آغاز خواهد کرد. همچنین در آخرین معاملات خود، عدد ۱۲,۴۹۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته حدود دو درصد افزایش یافته است. 

ارزش معاملات امروز «فملی» به حدود ۲۰۸میلیارد تومان رسید. همچنین ۸۸درصد از سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌ را حقیقی‌ها و ۱۲درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۱۵۳میلیون برگه سهم (۹۲درصد) را اشخاص حقیقی و تعداد ۱۴میلیون سهم (۸درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

گفتنی است فملی امروز متعادل معامله شد و برخلاف سه روز کاری گذشته با رشد قیمت رو به رو شد. همچنان قیمت جهانی مس در محدوده ۸۰۰۰دلار در حال نوسان است و امید بازگشته به بورس و رشد امروز فملی می‌تواند نشانه‌ای برای آغاز هماهنگی بازار با قیمت‌های جهانی تلقی شود.

برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی روی آن کلیک کنید

فملی21دی

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • حمیده
  ۶ ۱

  سلام .تو را خدا همون پول خودمون را بدهید این چند ماه که پولمان تو بورس شستا بود باشد به جای قرض الحسنه .فقط پول خودمون را بدهید .به خدا این پول را با هزار فلاکت بدست آورده بودیم .گذاشتیم تو بورس که چند تا کارخانه بیشتر کار کند و چند نفر بیشتر نان بخورد .

 • گنیا
  ۶ ۰

  انگاره بورس ایران به هیچ تحلیلی واکنش نداره قیمت مس جهانی زیر ۶ هزار دلار بود سهم ملی مس بالای سه هزار بود حالا که قیمت جهانی گزارشهای خود شرکت درجهت افزایش تولید وقیمت دلار هرروز منفیتر از روز قبل دست این مافیای قدرت سفته را از سر سهم کوتاه کنید بگذارید ی کم با سواد بورسی خرید کنیم .....

 • ناشناس
  ۶ ۰

  من هم یکی از ضرر کرده های بورسم
  اما خدا رو شکر بورس ریخت و تمام شده رفت برای کانال 900 هزار واحد
  تا بر ما مردم باشد که به حرف هیچ مسئلی اعتماد نکنیم و درک کنیم که همه چیز در ایران حتی بورس که مثلا خیلی شفاف هست دولتی هست
  با عرض شرمندگی از باقی ضرر کرده ها مثل من و بدتر از من

 • منصور
  ۸ ۰

  در مدت چهار ماه 70 درصد سرمایه ما از بین رفت به جای سهام ذغالخریده بودیم دو برابر شده بود فقط فریب این کارشناسان به اصطلاح مطلع را خوردیم دیگه کسی عرضه اولیه را هم نمیخره

 • ناشناس
  ۳ ۰

  ۷ ماهه تو بورسم ۳۰۰ ملیون تو ضررم سهمهای خوبیم خریدم ولی همشوم تو ضررن .. باور کنید ۷ ماه پیش پشگل میخریدم الان ۳ برابر شده بود.

 • یوسف
  ۱ ۰

  لعنت خدا بر شما باد

 • بینام
  ۱ ۰

  خدا لعنتشون کنه که هی گفتن بیاین تو بورس..حالا ماههاست که سرمایمونو به باد دادن ...خدا لعنتشون کنه....

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بروبابا امروز۲۲داردمیرود۲۳نه ۲۱