اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بورس امروز/ خودکفا گوی سبقت را از برکت ربود

امروز معامله‌گرها ۱۴هزار و ۵۷۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات غذایی و آشامیدنی تعلق داشت و ۱۳درصد از کل سهام توکا رنگ فولاد سپاهان معامله شد.

اقتصاد آنلاین – سیده زینب رزم گیر؛ در بورس امروز در مجموع ۱۴هزار و ۵۷۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «خودکفا»، «برکت»، «خودرو»، «کاما» و «شستا» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در چهارمین روز هفته معادل ۵۷۵میلیارد تومان سهام اقتصادی و خودکفایی آزادگان دست به دست شد، گروه دارویی برکت پس از معاملاتی به ارزش ۳۲۰میلیارد تومان دوم شد و سهام ایران خودرو نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس امروز به گروه «محصولات غذایی و آشامیدنی» تعلق داشت به طوری که حدود هزار و ۵۹۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «خودرو و ساخت قطعات» با معاملات هزار و ۲۸۵میلیارد تومانی دوم شد و «محصولات شیمیایی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱۳درصد از کل سهام توکا رنگ فولاد سپاهان (شتوکا) معامله شد، ۱۰ نماد برتر سهم ۱۸درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۲۶سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۶۳نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصاویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

رتبه بندی ارزش معاملات 99.10.16

رتبه بندی ارزش معاملات16.10.99

بیشتر بخوانید
ارسال نظر