کد خبر 460184

پیش بینی قیمت طلا از زبان رییس اتحادیه

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از روند نزولی قیمت‌ها در بازار طلا خبر داد و گفت: بر این اساس تا این ساعت از معاملات امروز، قیمت سکه نسبت به روز گذشته ۳۵۰هزار تومان ارزان شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین، ابراهیم محمدولی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره وضعیت بازار طلا توضیح داد: امروز به دلیل کاهش نرخ ارز و تعطیلی بازار‌های جهانی، قیمت طلا و سکه نیز نزولی شد به طوریکه هر گرم طلا نسبت به روز گذشته حدود ۲۵ و سکه طرح جدید ۳۰۰هزار تومان ارزان شد.

محمدولی تصریح کرد: اگرچه‌ قیمت طلا و سکه کاهش نسبی داشته و روند قیمت‌ها نزولی است، اما بازار همچنان درگیر نوسان قیمت است و این موضوع باعث شده معاملات به شدت کاهش یابد اما اگر نرخ ارز به همین روال کاهش یابد و به ثبات برسد، طلا و سکه نیز به قیمت واقعی خواهد رسید.

او اضافه کرد: درحال حاضر نزدیک شدن به ماه محرم هم بر آرامش بازار طلا تاثیر گذاشته چراکه هر ساله در این ایام حجم داد‌و‌ستد‌ها و تقاضا کاهش می‌یابد و قیمت سکه و طلا نیز ارزان می‌شود و امیدواریم بعد از ماه صفر هم شاهد آرامش بازار طلا باشیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    تو رو خدا اینقدر زحمت نکشید...به خدا ملت دارید شرمنده میکنید...طلا مثقال هزار تومان یک دافعه کرد یک میلیون با خوشحالی میگید ۳۵۰ تومان اومد پایین...خجالت هم خو چیزی ...یک جوان بخواد ازدواج کنی حتی پول نداره یک حلقه کوچیک بخوره چه طور ازدواج کنی ...اونی که فکر کردید ملت هستند خودتون

  • م_و از تهران
    ۰ ۰

    ان شالله که خودتونم ب آرامش ابدی برین