کد خبر 459909

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش امروز در بازار سهام

صف‌ فروش ۱۲هزار میلیارد تومانی بورس تهران!

در ساعت ۱۰ و ۵ دقیقه از معاملات امروز بورس تهران، جمع صف‌های خرید به حدود هزار و ۲۸۶ میلیارد تومان رسید و ارزش کل صف‌های فروش حدوداً ۱۲ هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به حدود ۱۱ هزار میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، تا این ساعت بیشترین سفارش در صفوف خرید ونیکی، سیتا و ولپارس به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام سرمایه‌گذاری ملی ایران ۴۱۰ میلیارد تومان تقاضای خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش شپنا، شتران و خودرو در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۸۸۹ میلیارد تومان (۶۹ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر چهار هزار و ۷۶۰ میلیارد تومان (۳۹ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۲۱ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۵۲ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف بانک دی (دی) به ۱.۲ درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

"سایر واسطه‌گری‌های مالی" محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای شش هزار و ۹۳ میلیارد تومان است و پس از آن گروه "سرمایه‌گذاری‌ها" قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن دو هزار و ۸۹ میلیارد تومان می‌شود. از سویی دیگر گروه "فرآورده‌های نفتی" با فشار فروش ۲۱۷ هزار میلیارد تومانی همراه است.

 

بورس تهران

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • باسم سرخپوستی زندگی باخته
    ۰ ۰

    مردم چطور پولشان را از بورس پس بگیرند

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری