کد خبر 582468
اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت جدید انواع رنو (۱۴۰۰/۸/۲۹)

در جدول زیر قیمت روز انواع سواری رنو در بازار آزاد را مشاهده می‌کنید.

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛   مشاهدات اقتصادآنلاین از بازار خودرو حاکی از آن است که خودروهای خانواده رنو با نوسان قیمت نسبت به هفته گذشته روانه بازار شده است.

در بازار امروز خودرو (۲۹ آبان)، قیمت رنو تندر۹۰  پلاس اتوماتیک با رینگ فولادی مدل ۹۸ ، ۵میلیون تومان ارزان شد و به ۵۰۰میلیون تومان رسیده است با اینکه نمودار قیمتی رنو تندر۹۰  پلاس امروز کاهشی شده است اما درواقع قیمت این خودرو (طی ۲۰روز) ۲۵ میلیون تومان افزایش یافته است.

رنو ساندرو استپ وی‌ اتوماتیک مدل ۹۸ نیز از افزایش قیمت ها جا نمانده است و ۵۹۰ میلیون تومان قیمت خودره است که به معنی افزایش ۴۰میلیون تومانی این خودرو طی ۲۰روز است.

قیمت رنو ساندرو اتوماتیک مدل ۹۸ نیز به ۵۳۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۱۵میلیون تومان گران شده است. دیگر انواع رنو در جدول زیر بدون تغییر قیمت در بازار امروز خودرو معامله می‌شود.

قیمت بازار انواع خودرو رنو (آبان‌ماه)
برند مدل کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
رنو تندر۹۰ ‌پلاس دنده ای با رینگ آلومینیومی ۱۳۹۸ صفر ۴۱۵,۰۰۰,۰۰۰ 
رنو تندر۹۰  پلاس اتوماتیک با رینگ فولادی ۱۳۹۸ صفر ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ 
رنو ساندرو استپ وی‌ اتوماتیک ۱۳۹۸ صفر ۵۹۰,۰۰۰,۰۰۰
رنو پارس تندر‌ ۱۳۹۸  صفر ۳۸۵,۰۰۰,۰۰۰
رنو داستر‌ SE دو دیفرانسیل ۲۰۱۸ صفر ۹۷۰,۰۰۰,۰۰۰
رنو کولیوس‌ ۲۰۱۸ صفر ۲,۵۵۰,۰۰۰,۰۰۰ 
رنو کپچر‌ ۲۰۱۷ صفر ۹۹۰,۰۰۰,۰۰۰ 
رنو ساندرو اتوماتیک ۱۳۹۸ صفر ۵۳۵,۰۰۰,۰۰۰ 
منبع: باما

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت روز خودرو، آگاهی از قیمت خودرو در سایپا و ایران خودرو و بازار آزاد و اطلاع از شرایط ثبت نام خودرو روزانه به سرویس «قیمت خودرو» و «شرایط فروش خودرو» در پایگاه خبری اقتصادآنلاین مراجعه نمایید.

 لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است خودروهای ایرانی و خارجی در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود

ارسال نظر