کد خبر 560169

یک نماینده مجلس؛

مطالبات معیشتی معلمان در اولویت نیست!

نماینده مهاباد خطاب به آقای رییسی گفت: دستور دهید مطالبات مالی و معیشتی معلمان در اولویت قرار بگیرد و سازمان برنامه و بودجه اعتبار لازم را تخصیص دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، جلال محمودزاده نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز قوه مقننه در تذکری شفاهی ضمن تاکید بر تهیه واکسن کرونا،گفت:چه میزان مردم باید به دلیل بیماری کرونا شاهد فوت عزیزان خود باشند؟ متاسفانه میزان مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا در کشور بسیار بالاتر از متوسط جهانی است، ضرورت دارد هر چه سریعتر به میزان نیاز واکسن وارد کشور شود و بدون محدودیت سنی، تمامی آحاد جامعه واکسینه شوند.

نماینده مهاباد در مجلس در بخش دیگری از تذکر خود درباره پرداخت مطالبات فرهنگیان نیز خطاب به رییس جمهور بیان کرد: چرا سازمان برنامه و بودجه کشور باید نسبت به مطالبات و وضعیت معیشت معلمان تا این میزان بی تفاوت باشد و حقوق معلمان شاغل و بازنشسته را به موقع پرداخت نکند؟ دستور دهید مطالبات مالی و معیشتی معلمان در اولویت قرار بگیرد و سازمان برنامه و بودجه اعتبار لازم را تخصیص دهد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • معلمناامید
  ۲ ۰

  موقع انتخابات وعده رفع مشکلات معیشتی منزلتی معلمان و اجرای رتبه بندی و الان جناب میرکاظمی میگه تورم داره و پول نیست
  به همین سادگی

 • بازنشسته بدبخت تامین اجتماعی
  ۱ ۳

  مطالبات معیشتی معلمان در اولویت نیست!
  یکی بگه اخه معلمی کهنزدیک به دوسال سره کلاس نرفته ودر خانه با ارامش کامل به دانش اموزاد درس داده واز کرونا هم دور بوده وحقوق ثابتش 9 میلیون تومان است چه مطالبه ای جه فووقالعاده ای ولی کار گره دربدر که 30 سال گرما وسرما را تجربه میکند وبعد بازنشسته میشود وبا چندر قازحقوق میگیرد چرا باید قانون اینگونه باشد حقوق یک باز نشسته تامین اجتماعی زیره 5 میلیون تومان است جرا

  • ناشناس
   ۳ ۰

   فرق معلم با دیگر مشاغل که کشورهای پیشرفته کاملا به این موضوع اشراف دارند اینه که معلم برخلاف مشاغل دیگه درحال تولید انسان هست نه کالا. بنابراین باید بیشترین حقوق و احترام رو در جامعه داشته باشه مثل کشورهای دیگه!!!! باید مراحل استخدام معلم خیلی حرفه ایی تر بشه تا مردم دغدغه ایی برای تربیت فرزندان شون در جامعه نداشته باشند. حرف معلم برای دانش آموزان بخصوص کودکان، حرف خداست. کودکان اینقدری که از معلم شون حرف شنوی دارند از والدین ندارند. هرکسی ارزش معلم رو پایین بیاره در آینده خودش و خانواده در وهله اول و بعد کشورش لطمه میبینه!!!!!
   ضمنا معلم ۹ میلیون حقوق نمی‌گیره، هیچکدوم از مزایای تعلق گرفته به دیگر مشاغل رو ندارن(حق مسکن، بن کالا و....)، مجبوره ۴ ساعت صبحها بخاطره مدرسه سرش توی گوشی باشه، حداقل ۲ ساعت بعدازظهر برای تکالیف دانش آموزان، و شبها هم امور شخصی و خانوادگی رو با گوشی سپری کنه!!!! بعداز چند سال دچار مشکلات جسمانی میشه که کسی هم به دادش نمی‌رسه!!!! معلم هم به اندازه بقیه دچار مشکلات معیشتی هست

 • ش
  ۲ ۰

  درود بر نماینده مهاباد

 • ناشناس
  ۳ ۰

  تقصیر معلمه که با گوشی شخصیش داره تدریس می‌کنه. من خودم بطور تصادفی دقیقا قبل از کرونا گوشی گرفتم و این دوسال استفاده از گوشی به اندازه ۱۰ سال گوشیم رو مستهلک کرد!!!! همین مدل گوشی برای فرزندم ۶ میلیون هزینه داشت تا بتونه آموزش مجازی رو دنبال کنه. تازه بعداز یکسال قسطش تموم شده!!!!!
  هیچ کارمندی برای انجام کارهای شغلی، از گوشی شخصی استفاده نمیکنه ولی معلمان اینکار رو کردند و ادامه میدن نه بخاطر مسئولین بلکه بخاطر تعهدشون به دانش آموزان.
  وعده فوق‌العاده ویژه ۵۰ درصد و رتبه‌بندی که به تایید مجلس رسیده باید سریعا توسط دولت محرومان!!!! اجرا بشه.