کد خبر 559808

یک نماینده مجلس خبر داد؛

تخصیص اعتـبار برای پرداخت پاداش بازنشستگی فرهنگیان

نماینده مردم اصفهان در مجلس از تخصیص اعتبار موردنیاز برای پرداخت پاداش پایان فرهنگیان خدمت خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: هفته گذشته مکاتبه‌ای را با سرپرست وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه درخصوص تسریع در پرداخت پاداش پایان خدمت جمعی از فرهنگیان انجام دادم.

وی افزود: این مطالبه به حق فرهنگیان است و نباید در پرداخت حق قانونی آنان تاخیر می‌شد.

مقتدایی در ادامه مطرح کرد: وزارت آموزش و پرورش امروز در پاسخی به اینجانب اعلام کرد که  تخصیص اعتبار موردنیاز توسط سازمان برنامه و بودجه در مردادماه امسال انجام شده و به اداره کل امور مالی و ذیحسابی ابلاغ شده است.

وی افزود: بلافاصله پس از تامین نقدینگی توسط خزانه داری کل کشور به حساب ذینفعان واریز خواهد شد.

نماینده مردم اصفهان گفت: از خزانه داری نیز پیگیری خواهم کرد که در این امر تسریع شود، چون فرهنگیان واقعا در انتظار این پاداش هستند و غالب آنها بر این مبلغ در خرج و مخارج زندگی حساب کرده بودند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • مریم راعی حصار
  ۰ ۱

  من نماینده محترم اصفهان تشکر میکنم بابت پیگیری پاداش پایان خدمت معلمان انجام میدهد ممنون

 • بازنشسته
  ۱ ۰

  با سلام وتشکر از نماینده محترم. دستشون بشکنه با این پاداش دادن ما از پارسال که بازنشسته شدیم همش وعده دادند بخدا که با اون مبالغ ناچیز یک فرغون هم نمیشه خرید بعدش دم از عدالت هم میزنند خدا انشاالا که پیش خانوادتون خجالتتون بکن که جز خجالت برای ما چیزی نمونده.

 • خخ
  ۰ ۰

  بابا چرا این همه دروغ از بی پولی هر کاری میکنیم فقط دزدی مونده مدتیه چیز ما بلند نمیشه حچه زیرش میزاریم اینها میخواهند تا کی بازی موش و گربه راسر فرهنگیان در لیارند بسه ما هم صبری داریم مجلس و دولت به جای مفت صحبت کردن حق مردم را بدهند بقیه زرها سرشون را بخوره