کد خبر 553756

سهامداران فملی بخوانند (۱۴۰۰.۰۵.۲۴)

فملی با سبزپوشی همراه شد

فملی امروز با رشد حدود یک درصدی قیمت ۱۴,۴۳۰را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از ۸۰میلیون برگه سهم عبور کرد.

اخبار روزانه «فملی» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاینهانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت ملی صنایع مس ایران با رشد حدود یک درصدی قیمت ۱۴,۴۳۰را ثبت کرد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

سهام شرکت ملی صنایع مس ایران در آخرین معاملات خود، عدد ۱۴,۳۶۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته حدود نیم درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی بیش از ۸۰میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۴,۴۳۰ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز فملی حقیقی‌ها حدود ۱۹میلیارد تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از ۱۰هزار واحد و حقوقی‌ها به بیش از ۹۶۱هزار واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها ۱۲هزار واحد و حقوقی‌ها ۶۵۱هزار واحد به فروش رساندند.

ارزش معاملات امروز فملی از  رقم ۱۱۵میلیارد تومان عبور کرد. همچنین ۷۰درصد از سهام شرکت ملی صنایع مس ایران را حقیقی‌ها و ۳۰درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، بیش از ۶۹میلیون برگه سهم (۸۶درصد) را اشخاص حقیقی و ۱۱میلیون برگه سهم (۱۴درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

فملی امروز با ثبت معاملاتی صعودی، به روند صعودی بازگشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدفملی

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر