کد خبر 553499

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

شرایط فروش کارا ۲۰۰۰ سی سی و کاپرا دو کابین

شرایط فروش فوری نقدی و پیش فروش وانت کاپرا دو و وانت کارا تک کابین و دو کابین ۲۰۰۰ سی سی، اعلام شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، بر اساس این طرح فروش، گروه بهمن وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ 3 را به صورت فروش فوری با قیمت قطعی و پیش فروش با قیمت غیر قطعی و کاپرا 2 را به صورت فروش فوری با قیمت قطعی از ساعت 9 صبح روز یکشنبه  24 مرداد ماه 1400تا ساعت 16روز یکشنبه 31 مرداد ماه 1400و یا تا زمان تکمیل ظرفیت به فروش می‌رساند.

گفتنی است؛ فروش این محصولات تنها به شکل اینترنتی و به صورت فوری با قیمت قطعی و پیش فروش با قیمت غیر قطعی می‌باشد.

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه‌ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.

در طرح مذکور، وانت کارا مورد نظر به سیستم تهویه مطبوع ، کیسه هوای ایمنی (سرنشین + راننده) و سیستم رادیو پخش  USBمجهز می‌باشد. ضمن اینکه طراحی صندلی و سقف کاذب و افزوده شدن قفل مرکزی از دیگر تغییرات این خودرو محسوب می‌شود.

همچنین سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکتریکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران ، دوربین عقب ، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی ( سرنشین +راننده) از مشخصات این وانت کاپرا به شمار می‌آید.

قابل ‌ذکر است متقاضیان خودرو می‌توانند برای استفاده از شرایط فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس www.bahman.ir اقدام نمایند.

برای مشاهده تصاویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

13

12

14

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • Parsa
  ۳ ۱

  مزدا وانت چرا دیگه نوع دوگانه سوزش وجود نداره !!؟ تنها آپشن خوب این خودرو دوگانه سوز بودنش بود که اگه نباشه با مصرف بنزین نسبتا بالایی که داره دیگه با این قیمت خریدنش مقرون به صرفه نیست

 • بابک
  ۲ ۰

  وانت کارا خریدم مدل ۹۸ کارکرد۵۰۰۰ دیفرانسیل صدا میده چرا؟آیا کسی میدونه دیفرانسیل تویوتا بهش میخوره یا نه؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام واقعا هدفشون از این کار چی هستش بگن ماهم بدونیم وانت مزدا رو برداشتن کپی رایت کردن به جاش نوشتن وانت کارا واقعا متاسفم

 • ناشناس
  ۰ ۱

  نخرین آقا نخرین

 • حسین شهامت
  ۰ ۰

  شهامت

 • سهراب
  ۰ ۰

  سایپا