کد خبر 571268

وزیر جهادکشاورزی مطرح کرد؛

تلاش برای عدالت محوری در دولت سیزدهم

وزیر جهاد کشاورزی گفت: با نگاهی که رییس جمهور دارند، تلاش می‌کنیم در دولت سیزدهم عدالت در حوزه‌های مختلف به ویژه در بخش کشاورزی رعایت شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سید جواد ساداتی‌نژاد که به عنوان نماینده رییس جمهور به شهرستان خفر سفر کرده است، شامگاه چهارشنبه ۲۱ مهرماه در حاشیه بازدید از طرح توسعه بیمارستان خاتم الانبیاء این شهرستان گفت: از آنجا که بحث سلامت دغدغه مهمی است؛ مجوز هایی برای تبدیل این بیمارستان ۳۲ تختخوابی به ۶۴ تایی اخذ شده است.

به گفته او، این موضوع در جلسه شورای اداری استان فارس با حضور رییس جمهور و وزیر بهداشت مطرح می‌شود و پس از رایزنی در این خصوص تصمیماتی اتخاذ خواهد شد. 

وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرد: با توجه به ظرفیت‌های بسیار خوبی که در شهرستان خفر در حوزه کشاورزی و نیروی انسانی وجود دارد و با مد نظر قرار دادن اینکه شهرستانی نوپا است، سعی داریم در حوزه زیرساختی به خصوص در بخش کشاورزی کارهایی را انجام دهیم که روند رشد و توسعه منطقه‌ای بهبود یابد. 

ساداتی‌نژاد با اشاره به مطالبات مردمی در موضوع زیر ساخت‌های آموزشی خصوصا مدارس، اظهار کرد: تمام مسائل احصاء شده به رییس جمهور محترم گزارش و در شورای اداری استان بررسی می‌شود تا بتوانیم در خصوص آن به یک ساماندهی برسیم.

ارسال نظر