کد خبر 559886

مدیرعامل پرسپولیس رسما استعفا داد / سمیعی: ماموریتم در باشگاه پرسپولیس به اتمام رسید

جعفر سمیعی در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، ضمن اشاره به استعفای خود از مدیرعاملی این باشگاه، اظهار داشت: «با پایان یافتن فصل بیستم، ماموریت من هم در پرسپولیس به اتمام رسید. با وجود اینکه لطف دوستان و عزیزان شامل حالم شد تا بمانم و به کارم ادامه دهم اما از آنجا که کارمند بخش دیگری از دولت هستم و به عنوان یک مامور در خدمت پرسپولیس بودم، با پایان دوران ماموریت باید این باشگاه را ترک کنم.»

به گزارش اقتصادآنلاین ؛ وی افزود: «ماموریت من درست در پایان بازی با پیکان در هفته سی‌ام لیگ به اتمام رسید. همان زمان هم موضوع را به سلطانی‌فر وزیر وقت ورزش و جوانان اعلام کردم اما ایشان توصیه کردند بهتر است چند روز دیگر هم بمانم. از طرف دیگر، نقل و انتقالات هم در پیش بود و نمی‌توانستیم به همین راحتی از کنار این پروژه عبور کنیم. پس، با وجود اتمام ماموریت، باز هم ماندم تا کارها را پیش ببرم. بعد از جذب بازیکن و حل مشکلات مربوط به سفر تاجیکستان، در دیدار با سجادی، وزیر جدید ورزش و جوانان موضوع استعفا را مطرح کردم و به ایشان گفتم دیگر نمی‌توانم در خدمت پرسپولیس باشم. از روز هشتم آبان سال گذشته تا امروز با تمام وجودم، شبانه‌روز در خدمت پرسپولیس بودم و کارنامه و عملکردم مشخص است. برای موفقیت تیم و سربلندی باشگاه جنگیدم و امروز در شرایطی باشگاه را تحویل می‌دهم که نسبت به روزی که مسئولیت مدیریت را برعهده گرفتم، امیدواری‌های بیشتری در آن دیده می‌شود.»

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: «ما در این ماه‌ها با تمرکز بالایی بر روی مسائلی چون مبارزه با فساد، تزریق افراد متخصص و باتجربه به باشگاه، ارائه بالاترین سطح امکانات به کادرفنی و بازیکنان، همکاری و تعامل با هیات مدیره برای پیشبرد اهداف تعیین شده، خروج از قراردادهایی که پرسپولیس در آن منفعت کمی داشت، آماده‌سازی جهت رسیدن به قرارداد حرفه‌ای با کارگزاران دیگر همچنین ساخت زمینه‌های خصوصی‌سازی تلاش کردیم و این عوامل منجر به آرامش در باشگاه و بهبود رابطه بین باشگاه، کادرفنی و هواداران شد. حالا دیگر پرسپولیس در مسیر مدیریت حرفه‌ای قرار گرفته و فکر می‌کنم دیگر زمان آن رسیده از حضور در باشگاه کنار بروم تا فرد تازه‌نفسی برای ادامه این مسیر به پرسپولیس اضافه شود.»  

نایب رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ادامه داد: «با وجود اینکه بنده سعی کردم کمتر مصاحبه کنم و بیشتر تمرکزم روی عمل به وعده‌ها باشد اما رابطه محترمانه‌ای بین بنده و رسانه‌ها ایجاد شد که همیشه برای این ارتباط، احترام قائل خواهم بود و برای تک‌تک عزیزان، منتقدان و حامیان، آرزوی سلامتی دارم. می‌دانم در مجموع، همه آنها دلسوز ورزش کشور هستند. امروز هم مطمئنم پرسپولیس آرامش گذشته را حفظ می‌کند. امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد که با انتخاب فردی جدید و مدیری قدرتمند با حمایت‌های بیشتر از سوی نهادهای مرتبط، به نقاط قوت باشگاه افزوده شود و مدیرعاملی انتخاب شود که مشکلات پیش‌رو را از میان بردارد. جا دارد از سجادی تشکر کنم که اصرار داشت تا بمانم و با استعفای بنده مخالفت کرد اما وقتی دلایلم را شنید، تصمیم مرا قبول کرد.»  

سمیعی تصریح کرد: «و اما هواداران... لازم است اشاره کنم از بدو تاریخ تاسیس باشگاه پرسپولیس، بازیکنان، مربیان و مدیران زیادی آمدند و رفتند اما تنها هواداران هستند که باقی می‌مانند. هوادارانی که صاحبان و مالکان واقعی این باشگاه هستند. این یک شعار نیست، آنها با قلب‌شان از پرسپولیس حمایت و محافظت می‌کنند. در این مدت مسائلی را به چشم دیدم که به من ثابت شد هواداران، روح اصلی باشگاه پرسپولیس هستند. خدا را شکر می کنم در تمام این مدت مورد وثوق و حمایت هواداران پرسپولیس بودم. هر چند قصد جدایی از این باشگاه را دارم ولی خود را در کنار آنها می بینم. مدیران، بازیکنان و مربیان رفتنی هستند اما باشگاه پرسپولیس به هواداران تعلق دارد.»

ارسال نظر