کد خبر 558741

اعلام آمادگی باقری برای یک غیرممکن

تورنتو نوشت: کریم باقری، در تمرین تیم ملی فوتبال برای بازی امروز، در نبود اسکوچیچ سرمربی و دستیارش وحید هاشمیان، وظیفه مهمی داشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از دنیای ورزش؛کریم باقری مربی تیم ملی در  آخرین تمرین قبل از بازی با سوریه، بار دیگر آمادگی بدنی خود را به رخ ملی پوشان کشید.

تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته آخرین تمرین خود پیش از بازی با سوریه در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ را زیر نظر دستیاران دراگان اسکوچیچ برگزار کرد؛ کریم باقری که پس از توافق با پرسپولیس از سه شنبه به عنوان یکی از اعضای کادرفنی تیم ملی به اردو اضافه شده، در تمرین روز گذشته با غیبت هاشمیان و اسکوچیچ، وظایف مهمی داشت.

ملی پوش اسبق فوتبال ایران که برخلاف بسیاری از هم نسلی هایش مقاومت قابل قبولی در برابر اضافه وزن مفرط داشته و توانسته تا حد زیادی آمادگی بدنی خود را حفظ کند، در جریان تمرین روز گذشته بارها به هنرنمایی با توپ در کنار ملی پوشان پرداخت تا نشان دهد هنوز می تواند فوتبال بازی کند، حتی پا به پای ستاره های تیم ملی و درست مثل زمانی که همین حرکات را در دوران بازی و مقابل حریفانی سرشناس به نمایش می گذاشت.

در خلال برنامه های تاکتیکی تمرین روز گذشته که کریم باقری وظیفه طراحی و اجرای آن با بازیکنان را به عهده داشت، خود او هم پا به پای آنها به انجام این حرکات پرداخت تا تصاویر جالبی از خود به جای بگذارد. تصاویر مربوط به کنترل سینه های حرفه ای، پرش های خوب برای زدن ضربه سر و استارت های ناگهانی از سوی باقری او را کاملا در حد بازیکنان فعلی تیم ملی نشان می دهد و اگر احیانا که البته احتمالش بسیار کم است، کسی کریم باقری را نشناسد، امروز انتظار حضور او را در ترکیب اصلی تیم ملی خواهد کشید!

ارسال نظر