کد خبر 557903

پلیس امنیت اقتصادی تهران خبر داد؛

کشف ۵۰۰ هزار قلم انواع دارو‌های سرطانی و خاص

سرهنگ گودرزی با اشاره به دستگیری کسانی که اقدام به قاچاق دارو می‌کردند، گفت: حدود ۵۰۰ هزار قلم انواع دارو‌های سرطانی، خاص و ... کشف شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شبکه خبر، سرهنگ ولیپور گودرزی، درباره نظارت پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ بر بازار دارو و قاچاق دارو اظهار داشت: باتوجه به مشکلاتی که پیش آمده پلیس در سه بخش قاچاق، عرضه خارج از شبکه و همچنین توزیع دارو‌های تقلبی ورود کرده است.

وی ادامه داد: در این دو الی سه هفته اخیر کشفیات زیادی در حوزه دارو‌های کمیاب، دارو‌هایی که مورد نیاز مردم بودند و دارو‌هایی که به صورت تقلبی در بازار و خارج از شبکه عرضه شده است، داشته‌ایم.

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: افرادی که در این باند‌ها فعالیت می‌کردند دستگیر شده و همه در بازداشت هستند؛ همچنبن حدود ۵۰۰ هزار قلم انواع دارو‌های سرطانی، خاص و ... کشف شده است.

وی درباره ورود پلیس امنیت اقتصادی به بازار گفت: یکی از وظایف ما کنترل بازار است که در این زمینه با تعزیرات تعامل تنگاتنگی داریم و گشت‌های مشترک پلیس امنیت و تعزیرات در این زمینه اقدامات لازم را انجام می‌دهند و بر بازار نظارت دارند تا مایحتاج ضروری به موقع به دست مردم برسد.

ارسال نظر