کد خبر 553571

واحدهای اداری، قضایی و سازمان‌ های قوه قضاییه تا شنبه هفته آینده تعطیل شد

معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه اعلام کرد :‌ واحدهای اداری، قضایی و سازمان‌های تابعه قوه قضاییه تا پایان شنبه هفته آینده تعطیل شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا ،‌ معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه طی بخشنامه‌ای به دادگستری‌های سراسر کشور، واحدهای ستادی و سازمان‌های تابعه دستگاه قضائی عنوان کرد که با عنایت به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی همه ادارات و بانک‌ها از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ لغایت روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ به منظور پیشگیری و کنترل شیوع ویروس کرونا، کلیه واحدهای اداری، قضائی و سازمان‌های تابعه قوه قضاییه سراسر کشور در این روزها تعطیل است.

سخنگوی ستاد ملی مقابله کرونا از تعطیلی شش روزه همه اصناف و بانک ها و مشاغل دولتی در سطح کشور به جز اصناف ضروری از روز دوشنبه ۲۵ تا روز شنبه ۳۰ مردادماه به منظور کمک به کنترل این بیماری مهلک خبر داد.

علیرضا رییسی روز شنبه در گفت وگوی تلویزیونی افزود: از ساعت ۱۲ فردا(یکشنبه) منع تردد یا به عبارتی دیگر، ممنوعیت تردد اعمال خواهد شد و نباید ترددی به جز موارد استثنا مانند آمبولانس‌ها و کامیون حمل غذا و غیره صورت گیرد.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا تصریح کرد: از ساعت ۱۲ روز یکشنبه ۲۴ مرداد تا جمعه پنجم شهریور ماه منع تردد بین استانی در سراسر کشور و همه جاده ها و همه مجوزهای صادر شده برای تردد لغو خواهد شد.

رییسی تاکید کرد: افرادی هم که در این مدت بنا به هر دلیلی مشمول جریمه شده اند، بعد از یک ماه جریمه آنان دوبرابر و حتما اخذ خواهد شد.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، تصریح کرد: از روز دوشنبه تا پایان روز کاری شنبه هفته آینده تمامی ادارات به جز اداره های آب، برق، اورژانس اجتماعی و غیره تعطیل است.

ارسال نظر