کد خبر 554094

تاکید مدیرعامل ذوب آهن اصفهان بر حفظ سلامت کارکنان و روند تولید

منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت در جلسه شورای معاونین بر تامین پایدار مواد اولیه به شیوه های مختلف برای حفظ شرایط تولید تاکید کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین ،وی در این جلسه ، ضرورت تداوم و تسریع در اقدامات لازم جهت صرفه جویی یا کاهش مصرف آب را یادآور شد و گفت : لازم است در بخش های مختلف کارخانه به ویژه خط تولید ، شیوه های مختلف کاهش مصرف آب بررسی گردد و این امر به عنوان اولویت اصلی مدنظر باشد .

مدیرعامل ذوب آهن با اشاره به قطع برق در کشور و مشکلات ناشی از آن برای مردم گفت : در راستای مسئولیت های اجتماعی تولید حداکثری برق را در نیروگاه های شرکت باید مد نظر داشته باشیم تا بتوانیم در این زمینه یاری رسان مردم باشیم .

یزدی زاده حفظ سلامت کارکنان در شرایط موج جدید شیوع بیماری کرونا را اولویت اصلی این مجتمع عظیم صنعتی دانست و گفت : بستر سازی جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و توسعه دیگر اقدامات مربوط به مقابله با شیوع این بیماری ، انجام اقدامات لازم برای واکسیناسیون سریع تر کارکنان و فراهم آوردن شرایط کاهش حضور کارکنان در محل کار بدون ایجاد وقفه در فرایندهای مختلف شرکت مواردی است که باید مد نظر کلیه مسئولین و کارکنان ذوب آهن اصفهان باشد.

ارسال نظر