کد خبر 556158

حمزه؛

برنامه وزیر کشور جامع و کامل است

نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه های پبشنهادی وزیر کشور بخشی با عنوان چشم انداز وزارت کشور در افق ۱۴۰۴ ارائه شده است که نشان می‌دهد وزیر پیشنهادی برای مسیر راه ارایه شده، آینده ای مطلوب را با صراحت و شفافیت ترسیم کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، قدرت الله حمزه، نماینده مردم اردل و فارسان در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی به عنوان موافق وزیر پیشنهادی کشور، بیان کرد: در برنامه های پبشنهادی ایشان بخشی با عنوان چشم انداز وزارت کشور در افق ۱۴۰۴ ارائه شده که نشان می‌دهد وزیر پیشنهادی برای مسیر راه ارایه شده و آینده ای مطلوب را با صراحت و شفافیت ترسیم کرده است.

حمزه در ادامه بیان کرد: در فرمایشات مخالف عزیز چند مطلب مطرح شد که نکته برداری کردم آقای دکتر وحیدی در دو مطلب در رابطه با مواد مخدر و در چند مورد هم در خصوص احزاب و نهادها مطلب دارد.

وی افزود: اگر برنامه های ایشان را مطالعه کنید جامع و کامل است‌. ایشان نگین درخشانی در دولت سیزدهم هستند. برنامه‌های که ایشان دارد با اشاره به چهار سطح قوانین مانند اسناد بالادستی، سیاست‌های کلی نظام، قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی و صوبات شوراهای عالی کشور سازمان یافته شده است.

حمزه یادآور شد: در برنامه های  وزیر پیشنهادی محترم ۱۳ مورد از مهمترین مسایل کشور مانند معیشت مردم، سلامت عمومی، سیاست عمومی و صیانت از محیط زیست است که نشان دهنده اشراف و جامعیت در توجه به مسائل کشور دارد.

نماینده مردم اردل و فارسان گفت: برنامه های اجرایی مطرح شده در برنامه با توجه به حوزه های وظایف وزارت کشور سیاسی، امنیتی، نظامی، اقتصادی و دولت الکترونیک شامل ۱۴۸ مورد برنامه است. ضمنا تاکید ایشان بر همکاری جدی با مجلس شورای اسلامی  در حوزه تقنینی جهت رفع مشکلات اصلاح قوانین در حوزه‌های مختلف است.

وی افزود: دکتر وحیدی به واسطه نقش موثر در تدوین برنامه های پنجم و ششم توسعه سیاست های کلی انتخابات و عضویت در کمیسیون ‌دفاعی و امنیتی مجمع تشخیص مصلحت اشراف کامل و نگاه راهبردی به مسایل سیاست داخلی دارد.

حمزه خاطرنشان کرد: دکتر وحیدی به دلیل توانمندی های علمی و پژوهش ها  صورت گرفته در  دانشگاه دفاع عالی ملی در حوزه توسعه استان ها، سواحل مکران و طرح جامع کویر رویکرد جامعی در جهت پیشرفت همه جانبه اقتصاد منطقه ای دارد.

حجم ویدیو: 3.14M | مدت زمان ویدیو: 00:01:42
بیشتر بخوانید
ارسال نظر