زندگی لاکچری گربه محمدرضا گلزار در دبی سوژه شد! + عکس

عکس جدید محمدرضا گلزار در دبی را می بینید.

زندگی لاکچری گربه محمدرضا گلزار در دبی سوژه شد! + عکس

 اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ محمدرضا گلزار در اینستاگرام عکسی از زندگی خود در دبی منتشر کرد. این بازیگر معروف مدتی است که در خارج از ایران زندگی می کند و گربه سفید رنگ و چشم آبی او نیز در دبی همراه اوست.

زندگی لاکچری گربه محمدرضا گلزار در دبی

زندگی لاکچری گربه محمدرضا گلزار در دبی سوژه شد! + عکس

شغل دوم محمدرضا گلزار

اگر می خواهید درباره شغل دوم محمدرضا گلزار بیشتر بدانید بهتر است بدانید او مدیریت دو فروشگاه دیجیتال و یک مرکز سولاریوم در دبی را بر عهده دارد. محمدرضا گلزارنیز چندسالی است مدیریت رستوارنی به نام انار را برعهده گرفته است که پاتوق بازیگران در جردن است.

بیوگرافی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار متولد ۱ فروردین ۱۳۵۶ در تهران، بازیگر سینما، نوازنده، خواننده، مجری و مدل ایرانی است. پدر محمدرضا گلزار تبریزی و مهندس است و مادرش تهرانی و خانه دار است او دو برادر و یک خواهر دارد.

برنامه ورزشی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار به ورزش‌های اسکی، والیبال، بیلیارد و شنا علاقه دارد. کارت مربیگری اسکی دارد. به گفته خود محمدرضا گلزار، از ۶ سالگی والیبال را دنبال می‌کرده‌است. وی از سال ۱۳۸۳ کاپیتان تیم والیبال هنرمندان بود که مسابقات آن برای کارهای خیرخواهانه بر‌گزار می‌شد اما از سال ۱۳۸۶ به خاطر مشغله کاری از تیم کناره گرفت. وی مربی بدن ساز باشگاه ارتعاشات صنعتی در سوپر لیگ والیبال سال ۱۳۸۷ به درخواست آقای شهیدیان بوده‌است.

ارسال نظر
ارسال نظر