اگر سهام شپنا دارید،بخوانید(۱ شهریور)

شپنا سرخ پوش شد

سهام شرکت پالایش نفت اصفهان در بورس امروز یک درصد افت کرد. همچنین ارزش معاملات شپنا، با جا به جایی ۱۴۶میلیون برگه سهم به حدود ۲۱۴میلیارد تومان رسید.

اقتصادآنلاین - سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت پالایش نفت اصفهان، برخلاف روز گذشته سرخ‌پوش شد و یک درصد افت کرد. همچنین «شپنا» میان نمادهای پرتراکنش قرار گرفت.

معاملات امروز سهام پالایش نفت اصفهان متعادل و در محدوده ۱۴۸۰تومان آغاز شد. در دقایق ابتدایی بازار قیمت سهام این شرکت تا ۱۴۵۰تومان رسید و سپس محدوده ۱۵۰۰تومان را لمس کرد و روند نزولی خود را آغاز کرد. در نهایت در محدوده ۱۴۶۰تومان به کار خود پایان داد.  همچنین «شپنا» در بورس امروز با ۶۸میلیارد تومان، بیشترین خروج پول را ثبت کرد.

سهام شرکت پالایش نفت اصفهان در آخرین معاملات خود، عدد ۱۴,۶۱۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته ۱.۵درصد کاهش یافته است. همچنین با دست به دست شدن ۱۴۶میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۴,۶۸۰ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز « شپنا» به رقم ۲۱۴میلیارد تومان رسید. همچنین ۵۹درصد از سهام شرکت پالایش نفت اصفهان را حقیقی‌ها و ۴۱درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۱۳۳میلیون برگه سهم (۹۱درصد) را اشخاص حقیقی و تعداد حدود ۱۳میلیون سهم (۹درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند. همچنین میانگین حجم خرید حقیقی‌ها ۹هزار سهم و میانگین حجم خرید حقوقی‌ها حدود دو میلیون سهم بود. در طرف دیگر میانگین حجم فروش حقیقی‌ها ۱۷هزار سهم و میانگین حجم فروش حقوقی‌ها ۵۴۲هزار سهم بود.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

شپنا1شهریور

ارسال نظر