سهامداران فولاد مبارکه بخوانند (۱۴۰۰.۰۵.۱۷)

پایداری فولاد در مدار صعودی

فولاد امروز در معاملات پایانی خود با رشد چهار و نیم درصدی قیمت ۱۱,۰۰۰را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم از تعداد ۲۵۰میلیون برگه سهم عبور کرد.

اخبار روزانه «فولاد» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاین هانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان با رشد چهار و نیم درصدی قیمت ۱۱,۰۰۰را ثبت کرد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در آخرین معاملات خود، عدد ۱۱,۰۰۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته چهار و نیم درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی بیش از  ۲۵۰میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۱,۰۰۰ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز فولاد حقیقی‌ها بیش از ۴۳میلیاردتومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از ۲۲هزار واحد و حقوقی‌ها بیش از سه میلیون و ۸۰هزار واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها بیش از ۲۹هزار واحد و حقوقی‌ها دو میلیون و ۱۰۰هزار واحد به فروش رساندند.

ارزش معاملات امروز فولاد از رقم ۲۵۰میلیارد تومان عبور کرد. همچنین ۵۱درصد از سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان را حقیقی‌ها و ۴۹درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۱۶۹میلیون برگه سهم (۶۷درصد) را اشخاص حقیقی و ۸۴میلیون برگه سهم (۳۳درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

فولاد با ثبت معاملاتی سودده در مدار صعودی باقی ماند و برای سومین روز متوالی با سبزپوشی همراه شد.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدفولاد

 

ارسال نظر