دیدگاه : ۴
اقتصادآنلاین گزارش می دهد؛

کوچکترین ویلا باغ های کردان چه قیمتی دارند؟

کردان یکی از مناطق تفریحی تهرانی‌هاست و ویلاها، باغ‌ها و ویلاباغ‌های زیادی در این منطقه ایجاد شده است اما ارزان‌ترین ویلاباغ‌های تهران چه قیمتی دارند؟

اقتصاد آنلاین - پریسا شاکری؛ روستای کردان منطقه‌ای سرسبز و خوش آب و هوا نزدیک تهران است که در آن چیزی جز باغ‌های زیبا و بزرگ نمی ‌بینید. روستای کردان از توابع شهرستان ساوجبلاغ استان البرز در فاصله ۲۵ کیلومتری کرج،  ۶۵ کیلومتری شمال غرب تهران قرار دارد و فاصله آن با هشتگرد ۱۵ کیلومتر و با کوهسار ۵ کیلومتر است. همچنین، مساحت منطقه مسکونی کردان برابر با ۱۰۴ هکتار است.

این منطقه خوش آب و هوا چند سالی است که تبدیل به یکی از تفرجگاه های تهرانی ها شده است. ویلاباغ های کردان از متری حدود ۳ میلیون تومان تا متری حدود ۱۲ میلیون تومان قیمت دارد. البته قیمت ها به امکانات، نوساز یا قدیمی بودن، تعداد درختان و امکانات آن بستگی دارد. ویلاباغ های لوکس تر با قیمت بالاتر هم عرضه می شوند اما معمولا قیمت ویلاباغ های کوچک در این منطقه در همین حدود است و کوچک ترین ویلاباغ های کردان تقریبا بین یک تا سه میلیارد تومان قیمت دارند.

در ادامه قیمت تعدادی از ویلاباغ های کوچک کردان را با استناد به آخرین فایل های فروش مشاوران املاک می بینید:

1

این مطلب برایم مفید است
۲۵۴ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

 • @. MK
  ۰ ۰

  عالی بود

 • ناشناس
  ۲ ۲

  کجای کردان یک تا سه میلیارد قیمت داره لطفا آدرس بدید من خریدارم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  الکی نیس؟

 • محمد
  ۰ ۰

  به نظرم اطلاعات قیمتی آپدیت نیستند. لطفا در ارائه اطلاعات دقیق عمل کنید . مردم بر اساس نوشته ها ی ارائه شده میخواهند تصمیم بگیرند. تشکر

دیگر رسانه‌ها