اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت خودرو های کرمان موتور ( ۱۷ آبان )

نوشته شده توسط تحریریه اقتصادآنلاین در ۱۴۰۰/۸/۱۷ ساعت ۱۶:۳۵

کرمان موتور یکی از بزرگترین خودروسازان بخش خصوصی است که بنیان فعالیت‌های خود را بر همکاری با شرکت JAC چین گذاشته و انواع محصولات این کمپانی را در داخل کشور عرضه می‌کند.

اقتصاد آنلاین - محسن بهرامی؛ قیمت محصولات کرمان موتور که شامل تولیداتی در کلاس سدان، کراس اوور و وانت پیکاپ می‌شود، از حوالی ۳۷۲ میلیون شروع و به بیش از یک میلیارد تومان می‌رسد. جک جی ۴، جک s3 ، جک s5 و... در رده محبوب‌ترین محصولات این شرکت جای می‌گیرد و در این بین محصولات جدیدی مثل جک S5 نیوفیس مجهز به موتور ۱.۵ لیتری نیز به زودی وارد بازار می‌شود اما هنوز قیمت آنها به طور دقیق در بازار آزاد ارزیابی نشده است.

قیمت محصولات کرمان موتور در تاریخ ۱۷ آبان ۱۴۰۰ با نوسان کمی روبرو بوده و نهایتا قیمت بعضی محصولات کرمان موتور کمتر از یک درصد تغییر داشته است. در ادامه قیمت محصولات کرمان موتور در قالب جدول زیر به اطلاع و آگاهی شما رسیده است.

توجه: لازم به تاکید است که با توجه به نوسانات بازار، احتمال تغییر قیمت محصولات کرمان موتور در بازار آزاد نسبت به ارقام مندرج در جدول زیر وجود خواهد داشت.

قیمت محصولات کرمان موتور (آبان ۱۴۰۰)
نوع خودرو
مدل
کارکرد
قیمت
جک جی ۴ (jac j4)
۱۳۹۹
صفر کیلومتر
۳۷۲ میلیون تومان
جک جی ۴ (jac j4)
۱۴۰۰
صفر کیلومتر
۳۹۵ میلیون تومان
جک S3 اتوماتیک
۱۴۰۰
صفر کیلومتر
۵۲۰ میلیون تومان
جک S3 اتوماتیک
۱۳۹۹
صفر کیلومتر
۵۰۰ میلیون تومان
جک S5 دو لیتری اتوماتیک (فیس قدیم)
۱۴۰۰
صفر کیلومتر
۷۳۵ میلیون تومان
جک S5 دو لیتری اتوماتیک (فیس قدیم)
۱۳۹۹
صفر کیلومتر
۷۱۰ میلیون تومان
کی ام سی K7
۱۴۰۰
صفر کیلومتر
یک میلیارد و ۲۱۰ میلیون
کی ام سی T8
۱۴۰۰
صفر کیلومتر
۹۸۰ میلیون تومان
کی ام سی T8
۱۳۹۹
صفر کیلومتر
۹۵۰ میلیون تومان
منبع: باما
 

 

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • حافظ
    ۰ ۰

    کی ام سی تی ۸ ۱۱ ماه پیش ۶۵۰ میلیون بود چراشده نزدیک ۱ میلیارد آیا این روایت آیا این پول مابه التفاوت حلال حالا که دست ما مردم ایران از زمین و زمان کوتاست آیا درست که شما هم روی قلب مردم ایران اسکی کنید وموج سواری کنید به چه قیمتی این پول تو همین دنیا هم یقه ی شما رو میگیره هم خانوادتون مولا علی میفرمایند پول حرام تا ۷ نسل گریبانگیر نسل های بعدی هم هست چه برسد به خود وخانوادمون نکنید از خدا نمیترسید به خاطر خودتون و خانوادتون نکنید منظورم به همه ی خودروسازان داخلی تازه کرمان موتور نسبت به دیگر خودروسازان داخلی با انصاف تره

  • محمد
    ۰ ۰

    استعمار و استثمار مخصوص آمریکا و انگلیس نیست.بیچارره ما مردم