کد خبر 558889

سازمان برنامه و بودجه؛

کاهش حقوق کارکنان دولت کذب محض است

سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: اخبار و مطالبی که در مورد کاهش حقوق کارمندان و کارکنان دولت در برخی از شبکه‌های اجتماعی منتشر شده؛ کذب محض است.

به گزارش اقتصادآنلاین، سازمان برنامه و بودجه کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: اخبار و مطالبی که در مورد کاهش حقوق کارمندان و کارکنان دولت در برخی از شبکه های اجتماعی به نقل از معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور منتشر شده؛ کذب محض است.

در این اطلاعیه تاکید شده است که اصلاحات ساختاری و افزایش بهره‌وری با اتکا به نیرو‌های توانمند کشور از جمله کارکنان خدوم دولت از برنامه‌هایی است که این سازمان در قالب برنامه و بودجه سال آینده با جدیت آن را دنبال می‌کند.

photo_2021-09-03_12-45-31

ارسال نظر

 • آریایی
  ۰ ۰

  همچنان هم کذب نیست من یک کارمند قرداردای ام با ۹سال سابقه ماهی 2و نیم حقوقمه آیا این خبرا کذبه جناب میرکاظمی؟
  من کارمند منابع طبیعی خراسان رضوی ام

 • ناشناس
  ۰ ۰

  کارکنان اضافی وتحمیل بودحه سنگین که بیاد خیلی کم شوند ولی همه دولتها میترسند

 • سعید
  ۰ ۰

  اگر مستمری سازمان تامین اجتماعی بود همین امروز کم می کردند

 • ناشناس
  ۰ ۰

  با فلاکت هر چه تمام‌تر زنده ماندیم ای اراجیف هم منظور این هست که سپاسگزار باشیم حقوق را کم نکردند مرد بزرگ الان زیر خرج هر ساعت یه زایمان داریم ،یک میلیون تومان الان برابره یه تک تومان قبل انقلاب جمع کنید این اراجیف را.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  متاسفم که اینقدر راحت دروغ میگن من کارمند هستم حقوق ام از خرداد ۱۴۰۰ تقریبا یک میلیون تومان کاهش پیدا کرد خدا لعنت کنه باعث و بانی شو دو ساله نمیتونم هزار تومن پس انداز کنم با این شرایط گرانی کاهش حقوق کارمند بی وجدانی محض هست