کد خبر 556138

حقوق مردادماه فرهنگیان کی پرداخت می شود؟

وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که واریز حقوق مردادماه پرسنل آموزش و پرورش سراسرکشور به حساب همکاران محترم در حال انجام است.

به گزارش اقتصادآنلاین، وزارت آموزش و پرورش با اعلام این که واریز حقوق مردادماه پرسنل آموزش و پرورش سراسرکشور به حساب همکاران محترم در حال انجام است، اطلاعیه را در خصوص ابهامات پیش آمده در پرداخت حقوق مردادماه فرهنگیان»، به جهت تنویر افکار عمومی، صادر کرد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

همکاران عزیز

همانگونه که استحضار دارید در پیگیری استیفای حقوق همکاران و برقراری فوق‌العاده ویژه، تلاش‌های گسترده‌ای بعمل آمد که پس از دریافت مجوز لازم با فوریت نسبت به صدور احکام اصلاحی کلیه همکاران از ابتدای سال جاری اقدام گردید.

در مسیر اجرای این مجوز و تأمین بودجه مورد نیاز، ابهاماتی برای دستگاه‌های مسئول پیش آمد که با نظر رئیس جمهورمحترم، در دستور بررسی فوری نهادهای مسئول، برای رفع ابهام و حل مشکل قرار گرفت. از آنجائی که علیرغم پیگیری‌های فراوان و تلاش مسئولان وزارت برای توضیح و تبیین موضوع، رفع کامل ابهامات تا زمان پرداخت حقوق مرداد ماه، میسر نشد؛ لذا برای پیشگیری از تأخیر بیشتر، پرداخت حقوق بر اساس احکام ماه قبل صورت گرفت.

با اطمینان به رویکرد دولت سیزدهم درخصوص رعایت عدالت در پرداخت‌ها، پس از رفع ابهامات، زمینه اجرای احکام در ماه آینده فراهم خواهد شد.

با پوزش از تأخیر بوجود آمده در پرداخت حقوق، تأکید می‌شود که خدمتگزاران شما در ستاد وزارت آموزش و پرورش از همه توان و ظرفیت خود برای صیانت از حقوق قانونی همکاران استفاده خواهند کرد.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  جهت اطلاع
  فوقالعاده ای که چند ماه روش مانور دادند از فیش حقوقی مرداد و از حقوق حذف شد

 • ناشناس
  ۰ ۲

  اگر قراره مثل بقیه فوق‌العاده ویژه ۵۰ درصدی به فرهنگیان تعلق بگیره که باید حکمها جدید زده بشه در غیر اینصورت دلیلی نداشت که حکم‌ها رو لغو کنند و بودجه ایی که حق فرهنگیان هست روانه کشور همسایه بشه

 • حسین
  ۰ ۱

  موقع انتخابات که میشه میگن امروز یا فردا رتبه بندی را اعمال میکنیم. ولی همچین که خرشون از پل میگذره ، انگار نه انگار. مشکل از خود معلم هاست که با این وجود از عوامل اجرایی صندوق های اخذ رأی هستند. کی باید عبرت بگیریم؟!