۲۷ نفر

آخرین وضعیت مجید قناد / زمان برگزاری بزرگداشت قناد اعلام شد

۳۱ خرداد ۱۴۰۳، ۱۴:۳۲
کد خبر: 848831
آخرین وضعیت مجید قناد / زمان برگزاری بزرگداشت قناد اعلام شد

مجید قناد، هنرمند باسابقه و پیشکسوت تلویزیون که از ناحیه سر تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، به گفته دخترش اکنون حالش رو به بهبودی است و همچنان در حال استراحت در منزل است تا روند درمان کامل شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، دختر این هنرمند در گفت و گویی با ایسنا درباره آخرین وضعیت سلامتی پدرش اعلام کرد: خدا را شکر حال پدر بهتر است ولی همچنان در حال استراحت هستند تا مراحل درمانشان کامل شود. ایشان مدتی است که به منزل منتقل شده‌اند خدا را شکر مشکل سر ایشان تا حدودی رفع شده و خیلی بهتر هستند اما هر هفته باید چکاپ شوند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: اکنون پدر به آرامی می‌تواند صحبت کند و راه برود ولی به گفته پزشک ایشان همه حرکات و کارهایشان باید به آرامی انجام شود تا انشالله روند درمان کامل شده و بهبودی و سلامتی کامل را به دست بیاورند. هفته آینده هم قرار است یک چکاپ کلی داشته باشند که در آن چکاپ وضعیت کلی پدر مشخص می‌شود.

بزرگداشت مجید قناد برگزار می‌شود

بزرگداشت مجید قناد،هنرمند پیشکسوت تئاتر و تلویزیون روز شنبه دوم تیر ماه برگزار می‌شود. این مراسم همزمان با آیین افتتاحیه موسسه هنرهای نمایشی سفیران صلح صحنه، روز شنبه دوم تیر ماه در تالار ناظرزاده کرمانی ایرانشهر برپا می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha