۰ نفر

خبر خوش برای تاکسی‌داران؛ زمان تحویل تاکسی‌های برقی مشخص شد

۲۲ خرداد ۱۴۰۳، ۲:۰۰
کد خبر: 846901
خبر خوش برای تاکسی‌داران؛ زمان تحویل تاکسی‌های برقی مشخص شد

امروز (دوشنبه) مرحله نخست تحویل ۲۰۰ دستگاه خودروی برقی به ناوگان حمل و نقل عمومی در محل اداره تحویل خودروی کرمان موتور، انجام گرفت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، مرحله نخست تحویل ۲۰۰ دستگاه تاکسی برقی به دارندگان خودروهای فرسوده امروز از سوی کرمان موتور انجام شد.

مرحله نخست تحویل ۲۰۰ دستگاه خودروی برقی به ناوگان حمل و نقل عمومی امروز در محل اداره تحویل خودروی کرمان موتور انجام گرفت.

بر اساس این گزارش، این نخستین مرحله از تحویل یک هزار خودروی برقی است که در آینده‌ای نزدیک به ناوگان حمل و نقل عمومی و سازمان تاکسیرانی شهر تهران تحویل داده می‌شود.

این مراسم با حضور خانم شادی مالکی، ریاست سازمان تاکسیرانی شهر تهران و علیرضا زاکانی شهردار تهران، عباس علی آبادی، وزیر صمت و مسئولان شرکت کرمان موتور و تعدادی از صاحبین خودروهای فرسوده برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است، حضور تاکسی‌های برقی می‌تواند سهم بسزایی در پاکی هوای تهران به عنوان آلوده‌ترین شهر کشور داشته باشد و نوسازی و ورود خودروهای برقی به سازمان حمل و نقل عمومی می‌تواند تاکسی‌های فرسوده شهری را به عنوان بزرگترین چالش و منبع آلودگی هوای شهر تهران برطرف و هوای پاک و سالم را به شهر به ارمغان بیاورد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha