۰ نفر

واکنش سرمربی ژاپن بعد از شکست والیبال ایران

۱۵ خرداد ۱۴۰۳، ۱۶:۲۹
کد خبر: 845751
واکنش سرمربی ژاپن بعد از شکست والیبال ایران

سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن با بیان این‌که ایران در حال تغییر نسل است، خطاب به ایرانیان گفت: به تیم خود زمان دهید تا عملکرد خود را بروز دهد و ریتم خود را پیدا کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال ایران در آغاز هفته دوم لیگ ملت‌های ۲۰۲۴ از ساعت ۱۳ و ۵۰ دقیقه سه‌شنبه، پانزدهم خرداد به مصاف ژاپن میزبان هفته دوم رفت و با حساب سه بر صفر با نتایج ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۷ شکست خورد.

فیلیپ بلین، سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن درباره این دیدار گفت: پیروزی سه بر صفر مقابل ایران نتیجه خوبی بود. این بهترین بازی ژاپن نبود زیرا مشکلاتی داشتیم.

او با بیان این‌که برای تیم ایران هم بهترین بازی نبود، تصریح کرد: آمادگی این مدل بازی‌ها برای هر تیمی سخت است، چرا که بعضی از آن‌ها کمی خسته هستند. بازیکنان جوان ژاپن به تازگی مسابقات را شروع کرده‌اند و کمی با شرایط ناآشنا هستند، اما جنگنده و در حال رشد هستند.

وی در ادامه گفت: همه چیز در ست اول مسابقه با ایران بسیار زیبا بود اما ژاپن حمله‌های اول خود را در اواخر این ست از دست داد. در ست دوم تیم ایران خیلی بهتر بازی کرد اما در کل امروز در دفاع با مشکلاتی مواجه شدیم. صالحی بارها برای نیشیدا رفت و مدافع میانی ما دو یا سه بار ازسوی ایران دفاع شد. در مجموع هم دو یا سه دفاع انجام دادیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن تا بیان این‌که ایران در حال تغییر نسل است، تاکید کرد: نیاز دارید که به تیم خود زمان دهید تا عملکرد خود را بروز دهد و ریتم خود را پیدا کند. پس از این دوران فکر می‌کنم که ایران یکی از بهترین نمایش‌ها را در والیبال دنیا ارائه می‌دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha