۰ نفر

حضور وزیر خارجه عمان در منزل شهید امیرعبداللهیان

۷ خرداد ۱۴۰۳، ۲۳:۱۲
کد خبر: 844472
حضور وزیر خارجه عمان در منزل شهید امیرعبداللهیان

بدر البوسعیدی وزیر خارجه عمان که به منظور عرض تسلیت و ابراز همدردی با دولت و ملت ایران در پی سانحه سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور شهید امروز (دوشنبه) هفتم خرداد ماه در رأس هیأتی به تهران سفر کرده است، عصر امروز با حضور در منزل شهید حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه با خانواده وی دیدار کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، وزیر خارجه عمان عصر امروز به منظور عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده وزیر شهید در منزل شهید حسین امیرعبداللهیان حضور یافت.
 
بدر البوسعیدی وزیر خارجه عمان که به منظور عرض تسلیت و ابراز همدردی با دولت و ملت ایران در پی سانحه سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور شهید امروز (دوشنبه) هفتم خرداد ماه در رأس هیأتی به تهران سفر کرده است، عصر امروز با حضور در منزل شهید حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه  با خانواده وی دیدار کرد.
 
بدر البوسعیدی وزیر خارجه سلطنت عمان بعدازظهر امروز نیز با حضور در محل وزارت امور خارجه با علی باقری سرپرست وزارت خارجه دیدار کرد.
 
وی در نشست خبری مشترک عنوان کرد: برای بیان احساسات و پیوندهای برادرانه بین دو ملت همسایه و برادر و اعلام همبستگی با ایران در مصیبت اخیر در وفات آقای ابراهیم رئیسی و همکار و دوست و برادرم دکتر حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و همراهانشان به تهران سفر کردم. خداوند همه را رحمت و به همراه سایر شهدا و صابرین در بهشت برین جای دهد.
 
وزیر خارجه عمان از امیرعبداللهیان به عنوان برادر و دوست خود یاد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha