۰ نفر

وام جدید برای بازنشستگان

۷ خرداد ۱۴۰۳، ۱۱:۱۶
کد خبر: 844370
وام جدید برای بازنشستگان

بین صندوق بازنشستگی کشوری و بانک صادرات ایران، هفته گذشته تفاهم‌نامه ای در این خصوص امضا شد. معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری با توجه به این تفاهم‌نامه گفت: بر اساس مندرجات این تفاهم نامه، این بانک متعهد شده است تا بسته تسهیلاتی بازنشستگان و موظفین صندوق در سال ۱۴۰۳ را با رشد بیش از ۱۴۰ درصدی نسبت به سال گذشته، با نرخ سود سالانه ۴ درصد و افزایش اقساط بازپرداخت از ۳۶ قسط به ۶۰ قسط به بازنشستگان این صندوق ارائه کند.

به گزارش اقتصادآنلاین، او در این باره ادامه داد: در واقع بانک متعهد شده تا به اعطای انواع اعتبار با اولویت ابزار زنجیره تامین ازجمله کارت اعتباری رفاهی متصل به اوراق وام مبادرت نماید.

امیرآبادی تاکید کرد: همچنین ازجمله مفاد این تفاهم نامه میتوان به خرید انواع خدمات و محصولات شرکت های طرف قرارداد، تامین مالی در قالب طرح نهضت ملی مسکن برای بازنشستگان و همچنین خدمت رسانی شرکت های زیرمجموعه بانک صادرات به بازنشستگان اشاره کرد.

هفته گذشته بود که این این تفاهم‌نامه با بانک صادرات ایران منعقد شد و انعقاد این تفاهم نامه نیز در راستای حمایت و بهبود شرایط معیشت بازنشستگان است.

دولت در بودجه امسال با هدف حمایت از صندوق‌های بازنشستگی، بیش از ۴۵۳ هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته است که ۲۵۶.۵ هزار میلیارد تومان آن به صندوق بازنشستگی کشوری اختصاص دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha