۰ نفر

قیمت یورو امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ در بازار

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۱:۴۵
کد خبر: 842502
قیمت یورو امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ در بازار

قیمت امروز یورو، برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت یورو وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.

قیمت لحظه‌ای روز یورو

به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۶۲۰۹۰ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۱۶۱۰ تومان کاهش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۳۷۰۰ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۸۲۷۷ تومان برای خرید و ۴۸۷۶۴ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۸۷۶۴ تعیین کرد.

قیمت یورو در بازار آزاد اردیبهشت ماه
تاریخ شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول اردیبهشت ۶۹۴۶۰ ۶۹۰۴۷ ۶۹۳۸۱ ۶۹۳۰۲ ۶۸۵۸۶ ۶۸۰۲۸ -
هفته دوم اردیبهشت ۶۵۸۷۱ ۶۴۶۴۹ ۶۶۳۹۴ ۶۷۰۲۸ ۶۶۱۲۴ ۶۶۳۱۲ -
هفته سوم اردیبهشت - ۶۵۲۵۸ ۶۶۲۹۴ ۶۶۱۹۰ ۶۵۷۳۶ ۶۵۸۵۴ -
هفته چهارم اردیبهشت ۶۵۵۷۶ ۶۵۰۶۴ ۶۴۷۴۰ ۶۴۱۳۰ ۶۴۲۰۰ ۶۳۷۰۰ -
هفته پنجم اردیبهشت ۶۲۰۹۰

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۶۲ هزار و ۹۰ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۱۶۱۰ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته کاهش یافت. روز گذشته یورو با اندکی نوسان، در بازار آزاد تهران ۶۳۷۰۰ قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با افزایش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۸ هزار و ۷۶۴ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۵ هزار و ۳۲۱تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو ۴۸ هزار و ۷۲۰ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۵ هزار و ۲۲۴ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۸ هزار و ۲۷۷ برای خرید و ۴۸ هزار و ۷۶۴ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته افزایش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۸ هزار و ۲۳۳ برای خرید و ۴۸ هزار و ۷۲۰ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند. با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha