۱ نفر

قابلیت جدید واتساپ: اطلاع از مخاطبانی که اخیراً آنلاین بوده‌اند

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۵:۰۰
کد خبر: 837861
قابلیت جدید واتساپ: اطلاع از مخاطبانی که اخیراً آنلاین بوده‌اند

واتساپ پیشنهاد چت با کاربران دیگر و مشاهده‌ی آخرین وضعیت آنلاین مخاطبان را به‌صورت آزمایشی فراهم کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از زومیت، واتساپ می‌خواهد مردم را تشویق کند تا گفت‌وگوهای بیشتری را آغاز کنند؛ زیرا ویژگی‌های جدیدی در این اپلیکیشن پیام‌رسانی مشاهده شده‌اند که کاربران را به گفت‌وگو با مخاطبانی که اخیراً آنلاین بوده‌اند، هدایت می‌کنند.

وب‌سایت WABetaInfo قابلیت‌های تازه‌ای را در نسخه‌ی بتای واتساپ کشف کرده که به برقراری ارتباطات بیشتر و گفت‌وگوهای فعالانه‌ کمک می‌کنند.

نمایش آخرین افراد آنلاین در واتساپ

پیشنهاد افراد جدید برای شروع گفت و گو در واتساپ

بخش جدیدی در پایین فهرست چت‌های اصلی ظاهر خواهد شد که شروع گفت‌وگو با برخی از مخاطبان را پیشنهاد می‌دهد. این بخش می‌تواند کاربران را به گفت‌وگو با افرادی هدایت کند که قبلاً با آن‌ها در این پلتفرم صحبت نکرده‌اند.

ظاهراً واتساپ می‌تواند مخاطبان آنلاین اخیر را نمایش بدهد. وقتی به فهرست مخاطبان خود می‌روید، چند مخاطب آنلاین اخیر که با آن‌ها تعامل نداشته‌اید، مشاهده خواهید کرد. این ویژگی طوری تنظیم شده است که ناقض حریم خصوصی کاربران در نمایش وضعیت آنلاین آن‌ها نباشد.

در تلگرام هنگامی‌که مخاطب جدیدی به اپلیکیشن می‌پیوندد، به همه‌ی مخاطبان او در فهرست چت اصلی اطلاع داده می‌شود. واتساپ این کار را انجام نمی‌دهد؛ اما اگر این ویژگی‌های فاش‌شده به واقعیت تبدیل شوند، شاید لازم باشد خودتان را برای گفت‌وگو با افرادی که مدت‌ها است با آن‌ها صحبت نکرده‌اید، آماده کنید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha