۰ نفر

میلیاردر زباله‌گرد تهران، راهی گرم‌خانه شد

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۴:۱۷
کد خبر: 837850
میلیاردر زباله‌گرد تهران، راهی گرم‌خانه شد

میلیاردری که مشکل روانی دارد و یکی از زباله‌گردی بجنورد به حساب می‌آید راهی گرم خانه شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، به دنبال تجمیع چندین تن زباله در یک منزل مسکونی در یکی از کوچه‌های مرکز شهر بجنورد، ماموران شهرداری و نیروی انتظامی با دستور دادستانی به این موضوع رسیدگی کردند.

مدتی قبل همسایه‌های این منزل مسکونی از شدت بوی تعفن و آلودگی‌های ایجاد شده به دلیل تجمع چندین تن زباله در یک منزل مسکونی، اعتراض خود را به شهرداری اعلام و درخواست رسیدگی به این موضوع را داشتند که با دستور دادستان این موضوع پیگیری و مشخص شد میلیاردری که مشکل روانی دارد و یکی از زباله‌گردی بجنورد به حساب می‌آید، این زباله‌ها را جمع کرده و بدون فروش آنها، در میان ‌آنها زندگی می‌کند.

معاون خدمات شهری شهردار بجنورد در این خصوص اظهار کرد: زمانی که با دستور دادستانی به محل مورد نظر رفتیم، با انبوهی از زباله‌ها روبه رو شدیم که جمع‌آوری این میزان زباله آن هم در منزل و محل زندگی با هیچ عقل و منطقی همخوانی ندارد.

مجید شادکام، ملک مورد نظر را یک منزل کلنگی اعلام کرد و افزود: تمام نقاط این ملک مخروبه، مملو از زباله بود. هم حیاط هم اتا ها. این فرد نیز در میان همین زباله‌ها زندگی می‌کرد و به نظر می‌رسد جمع آوری این زباله‌ها به دلیل مشکلات روانی انجام می‌گرفته است.

شادکام اعلام کرد: در میان این زباله‌ها، لاشه گربه و سگ هم پیدا شده و حتی صاحب آنها اقدام به خریداری کتاب برای قراردادن آنها در میان زباله‌ها نیز کرده است.

شادکام با اشاره به اینکه شهرداری به دستور دادستانی درحال تخلیه زباله‌های این ملک میلیاردی است، ادامه داد: حجم زباله‌ها به قدری زیاد است که ۸۰ سرویس خاور تاکنون زباله‌ها را جابه‌جا کرده اما هنوز تمام نشده و پیش‌بینی می‌کنیم ۱۰ سرویس خاور دیگر مورد نیاز است تا بتوانیم تخلیه آنها را به اتمام برسانیم که به دلیل کوچک بودن محل ورود و خروج با دشواری‌های خاص خودش همراه است.

وی با بیان اینکه شاهد چیزهای عجیبی در این اتفاق بودیم، گفت: این فرد از اعضای یکی از خانواده‌های صاحب نام بجنورد است که اتفاقا تعدادی از آنها در خارج از کشور سکونت دارند و درحال حاضر سرپرستی ندارد به همین دلیل به گرمخانه شهرداری بجنورد منتقل شده و پس از بررسی وضعیت وی در ستاد ساماندهی متکدیان، تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد.

معاون خدمات شهری شهردار بجنورد همچنین بیان کرد: حدود دو سال پیش نیز همسایه های این فرد، شکایت مشابهی را نسبت به این موضوع داشتند که در آن زمان به این موضوع رسیدگی کردیم؛ اما حجم زباله‌ها در آن زمان بسیار کمتر از امسال بود و گمان می‌کردیم این اتفاق دیگر تکرار نشود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha