۰ نفر

مردم این شهر منتظر طوفان باشند

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۵:۳۲
کد خبر: 837674
مردم این شهر منتظر طوفان باشند

بر اساس گزارش اداره‌کل هواشناسی استان تهران، از روز دوشنبه سوم اردیبهشت شاهد وقوع رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا،  براساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران امروز (یکشنبه ۲ اردیبهشت) دارای آسمان قسمتی ابری، به‌تدریج همراه با افزایش ابر و در بخش‌های شمالی و ارتفاعات استان، گاهی رگبار باران و رعد و برق و افزایش سرعت باد و در بخش‌های مرکزی، جنوبی و غربی وزش باد نسبتا شدید تا شدید خواهد بود.

از روز دوشنبه تا چهارشنبه (۳ تا ۵ اردیبهشت) با نفوذ سامانه بارشی جدید، آسمانی نیمه‌ابری تا ابری، در بعضی ساعات همراه با بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ و کاهش دما مورد انتظار است.

آسمان شهر تهران فردا (۳ اردیبهشت) کمی ابری تا ابری همراه با وزش باد، با احتمال وقوع رگبار و رعد و برق، در بعضی ساعت‌ها دارای وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۴  و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتی‌گراد و طی ‌سه‌شنبه (۴ اردیبهشت) قسمتی ابری تا ابری همراه با وزش باد، در بعضی ساعت‌ها دارای رگبار و رعد و برق و گاهی افزایش سرعت باد با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۱ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۳۰ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha