۱ نفر

زمان دقیق افزایش حقوق بازنشستگان اعلام شد

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۹:۳۱
کد خبر: 837395
زمان دقیق افزایش حقوق بازنشستگان اعلام شد

میرهاشم موسوی با بیان اینکه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از ماه آینده اعمال می‌شود، گفت: ما به التفاوت فروردین در خرداد ماه به حساب بازنشستگان واریز خواهد شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، وی در پاسخ به پرسشی در مورد زمان افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی اظهار داشت: افزایش حقوق از ماه آینده برای بازنشستگان و مستمری بگیران اعمال می‌شود و ما به التفاوت فروردین در خرداد به این افراد پرداخت خواهد شد.

موسوی افزود: هنوز میزان افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی به صورت دقیق و قطعی معلوم نشده و این افزایش متفاوت از روال پرداختی بازنشستگان دولتی و صندوق بازنشستگی است.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه چهارچوب کاری سازمان تأمین اجتماعی برای پرداخت حقوق بازنشستگان متفاوت است و بعد از تصویب در هیأت وزیران اجرایی خواهد شد، گفت: مابه التفاوت پرداختی فروردین بازنشستگان در خرداد به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بازنشسته تامین اجتماعی IR ۲۰:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۱
    0 0
    با سلام و احترام جناب آقای دکتر موسوی وقتی که بازنشسته بیش از ۳۰ سال سابقه کار بیمه پردازی دارد باید حقش را بدهید دلیلی نداره حق پیرمردان را ضایع کنید به انصاف و وجدان خودتون رجوع کنید و حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی را بدهید کسی هم که ۱۰ سال سابقه کار بیمه پردازی همون ۱۰ سال را بدهید والسلام