۰ نفر

آغاز سومین حراج طلای سال ۱۴۰۳

۲۸ فروردین ۱۴۰۳، ۱۱:۵۱
کد خبر: 836689
آغاز سومین حراج طلای سال ۱۴۰۳

سومین جلسه حراج شمش طلای استاندارد در سال جدید از ساعت ۱۲ امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳، برگزار می شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم،  بر اساس شیوه‌ نامه نحوه برگزاری حراج حضوری شمش طلای استاندارد در مرکز مبادله ارز و طلای ایران مورخ ۹ بهمن ماه ۱۴۰۲، هجدهمین (سومین جلسه سال جدید)جلسه حراج شمش طلای استاندارد امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳، برگزار می شود.

زمان جلسه حراج از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۱۶:۰۰ است و وجه الضمان مبلغ ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ( ۳،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال) به ازای هر قطعه شمش طلای استاندارد است. متقاضی خرید می توانست  تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳ مبلغ وجه الضمان را پرداخت کند. گفتنی است، مبلغ وجه الضمان باید به حساب واسط مرکز مبادله ارز و طلای ایران، مشروط به تایید واریز وجه از سوی این مرکز واریز شود.

به گزارش تسنیم، تا کنون در ۱۷ حراج برگزار شده در مرکز مبادله ارز و طلای ایران در مجموع ۲۲۰۹ کیلو شمش طلای یک کیلویی به فروش رسیده است.

طی جلسه معاملاتی قبل و در دو عرضه عمده و خرد، مجموعا ۲۹۰ قطعه شمش طلای استاندارد از سوی صادرکنندگان عرضه شد. ولی در نهایت هفدهمین حراج شمش طلا در مرکز مبادله ارز و طلای ایران با معامله ۱۲۴  قطعه شمش یک کیلوگرمی به پایان رسید. میانگین قیمت شمش های طلای معامله شده در این روز،  ۴ میلیارد و ۷۴۸ میلیون تومان به ثبت رسید.

در شانزدهمین حراج نیز  که روز  یکشنبه ۱۹ فروردین ماه ۱۴۰۳  برگزار شد در دو عرضه عمده و خرد، مجموعا ۲۷۲ قطعه شمش طلای استاندارد از سوی صادرکنندگان عرضه شد.  اما در نهایت ۲۴۶  قطعه شمش طلای استاندارد یک کیلوگرمی با عیار ۹۹۵  فزوخته شد.میانگین قیمت شمش های طلای معامله شده در این روز،  ۴ میلیارد و ۷۶۸ میلیون تومان  به ثبت رسید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha