۰ نفر

مدیرعامل شرکت امداد خودرو ایران در نشست خبری؛

طرح امداد نوروزی از چهارشنبه آغاز می‌شود

۲۰ اسفند ۱۴۰۲، ۱۱:۲۹
کد خبر: 829631
طرح امداد نوروزی از چهارشنبه آغاز می‌شود

مدیرعامل شرکت امداد خودرو ایران  گفت: امدادخودرو ایران ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته خدمات ارائه می‌دهد. این مرکز علاوه بر امدادرسانی به محصولات ایران‌خودرو به تمام خودروها خدمات عمومی ارائه می‌دهد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، عباس میرحسینی، مدیرعامل شرکت امداد خودرو ایران در نشست خبری اظهار داشت: طرح امداد نوروزی از چهارشنبه، 23 اسفند ماه آغاز می‌شود.

وی افزود: در برخی حوزه‌ها پیشتاز هستیم و در برخی حوزه ها مانند شهرستان ها که مردم آگاهی کمتری دارند و یا امدادخودروهای متفرقه وجود دارد، فعالیت ما کمتر است.

میرحسینی گفت: امدادخودروهای متفرقه با نرخ های متفاوت و بدون ارائه خدمات استاندارد فعالیت دارند، در حالی که در این مرکز هیچ خدمتی بدون ارائه فاکتور نیست‌. نرخ نامه های حمل پیش فاکتوری است و مشتری از قبل اطلاع دارد. سعی ما بر شفاف بودن این روند است و هدف ما جلب رضایت مشتری است. 

مدیرعامل شرکت امداد خودرو ایران گفت: مردم از امدادخودروهای قانونی استفاده کنند، تاکید ما بر استفاده مشتریان ایران‌خودرو از امدادخودرو ایران با سرشماره  ۰۹۶۴۴۰ است. 

وی افزود: میانگین زمان خدمت رسانی امدادخودرو ایران ۲۵ دقیقه و حتی در تهران میانگین کمتر از ۱۵ دقیقه است.

مدیرعامل امدادخودرو ایران تصریح کرد: 70 درصد مراجعات به این مرکز به صورت تعمیر در محل و 30 درصد دیگر نیاز به حمل خودرو به تعمیرگاه دارد. 

میرحسینی با تاکید بر این که مردم نباید از امدادخودروهای متفرقه و خودروهای امدادی حاضر در خیابان ها کمک بگیرند، گفت: خودروهای امدادی این مرکز مجهز به جی پی اس هستند و راننده موظف است که به مراکز مشخص شده بروند و اگر غیر از این باشد نمی توانند پایان امداد را انتخاب کنند. 

وی همچنین گفت: برای این که خدمت رسانی خود را گسترش دهیم، هرچند که برای ما هزینه دارد، اما قرارداد داریم که در برخی بزرگراه ها انحصاری خدمت رسانی کنیم. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha