۰ نفر

قتل هولناک دختر ۹ ساله با ضربات متعدد چاقو

۱۳ اسفند ۱۴۰۲، ۱۴:۱۹
کد خبر: 828227
قتل هولناک دختر ۹ ساله با ضربات متعدد چاقو

جسد چاقو خورده دختر ۹ ساله چند ساعت بعد از ناپدید شدنش در محله مسعودیه کشف شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صدآنلاین،  عصر روز جمعه خانواده دختر ۹ ساله‌ای با مراجعه به ماموران از ناپدید شدن مرموز دخترشان در محله مسعودیه تهران خبر دادند.

بررسی شکایت آنها نشان داد، دخترشان برای چند لحظه به مقابل در خانه رفته و بعد از آن ناپدید شده بود. اطراف خانه را جست‌وجو کرده اما ردی از او به دست نیاوردند. دخترشان عادت نداشت برای مدت طولانی بیرون از خانه بماند و احتمال می‌دهند حادثه‌ای برای او رخ داده باشد.

 پس از این شکایت، مشخصات دختربچه به گشت‌های پلیس اعلام شد اما ردی از او به دست نیامد تا این‌که ساعت ۷ عصر جمعه چند پسر بچه هنگام بازی در تپه‌های اطراف مسعودیه با جسد غرق در خون دختر بچه‌ای روبه‌رو شده و موضوع را به خانواده‌شان اطلاع دادند. در ادامه با گزارش موضوع پلیس جنایی در محل حاضر شده و دریافتند دختربچه با ضربه‌های چاقو به قتل رسیده‌است. بررسی مشخصات مقتول نشان داد، جسد متعلق به دختر ناپدید شده‌است که جست‌وجوها برای رازگشایی از قتل او از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی ادامه دارد.  با توجه به وضعیت جسد به نظر می‌رسد دختربچه از سوی قاتل ربوده و به آن منطقه خلوت منتقل و در آنجا به قتل رسیده‌است. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha