۰ نفر

بارش شدید برف در محورهای کوهستانی گیلان

۶ اسفند ۱۴۰۲، ۱۲:۱۳
کد خبر: 826750
بارش شدید برف در محورهای کوهستانی گیلان

مدیرکل راهداری گیلان از بارش شدید برف در محورهای کوهستانی استان خبر داد و گفت: جاده زندانه مسدود است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، غلامعلی نیک فهم، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با اشاره به وضعیت راه‌های استان گفت: زندانه در محور پونل- خلخال به دلیل احتمال ریزش و نبود ایمنی کافی مسدود است.

او با بیان اینکه ارتفاع برف در محور آسیابر - بره سر به ۶۰ سانتیمتر می‌رسد، افزود: ارتفاع برف در جاده بلوردکان - خصیب دشت هم ۳۵ سانتیمتر است.

مدیرکل راهداری گیلان با بیان اینکه بارش برف ️در محور سیاهکل - دیلمان با حداکثر ارتفاع ۳۰ سانتیمتر گزارش شده است، تصریح کرد: ارتفاع بارش‌ها در جاده‌های اسالم - خلخال و پونل - خلخال و محور شفت امامزاده ابراهیم و اسحاق ۲۵ سانتیمتر است.

نیک فهم همچنین با اشاره به اینکه ارتفاع برف در محور ماسال - گیلوان ۲۰ سانتیمتر گزارش شده است، گفت: ارتفاع بارش در مابقی محورها ۵ الی ۱۰ سانتیمتر و جاده جیرنده - ویه نیز سفیدپوش شده است.

او با بیان اینکه در گردنه الماس محور اسالم - خلخال بارش شدید برف گزارش شده است، افزود: ️بارش در گردنه حیران در محور آستارا - اردبیل بارش برف خفیف است.

مدیرکل راهداری گیلان با بیان اینکه تردد در سایر محورهای مواصلاتی گیلان در جریان است، تصریح کرد: رانندگان برای تردد در جاده‌های کوهستانی و برف گیر زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

نیک فهم همچنین گفت: شماره تلفن ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های گیلان به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص وضعیت جوی و ترافیکی کلیه محورهای مواصلاتی استان و محورهای ارتباطی استان‌های همجوار است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha