۰ نفر

معاون رئیس جمهور: رئیسی هیچ حزبی ندارد

۲۸ بهمن ۱۴۰۲، ۲۳:۴۷
کد خبر: 825471
معاون رئیس جمهور: رئیسی هیچ حزبی ندارد

سید محمد حسینی با تاکید بر اینکه رییسی هیچ حزبی ندارد، گفت: رئیس‌جمهور به اعضای دولت تاکید کردند از هیج لیست؛ فهرست یا حزبی در انتخابات پیش رو حمایت نکنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا؛ سید محمد حسینی در حاشیه خانه گفت و گوی آزاد انتخاباتی که در دانشگاه تهران در حال برگزاری است، گفت: یازدهم اسفند ماه جاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را در پیش داریم براین اساس افرادی که احساس مسولیت می کنند بکوشند تا میزان مشارکت در این انتخابات افزایش یابد چرا که این مشارکت می تواند تبعات داخلی، منطقه ای و جهانی دارد بنابراین افرادی که دل در گرو عظمت کشور دارند در جهت افزایش مشارکت حداکثری تلاش خواهند کرد.
 
معاون امور مجلس رئیس جمهور خاطر نشان کرد: با توجه به تایید حدود ۱۵ هزار داوطلب در انتخابات پیش روی مجلس رقابت خوبی شکل میگیرد و این رقابت می تواند منجر به مشارکت بالا در انتخابات باشد.
 
حسینی با تاکید بر اینکه بر خلاف دولت های گذشته رییسی هیچ حزبی ندارد، گفت: بر این اساس دولت در انتخابات هیچ دخالتی نخواهد کرد و حتی به اعضای دولت تاکید کردند از هیچ لیست یا حزب و فهرستی در انتخابات حمایت نکنند.
 
وی با اشاره به وجود ۳ و نیم میلیون رای اولی در انتخابات پیش رو گفت: امیدواریم میزان مشارکت از انتخابات سال ۹۸ که حدود۴۲ درصد و در انتخابات رئیس جمهوری که ۴۹ درصد بود افزایش یابد چرا که سرمایه اجتماعی و میزان حقانیت نظام طی این مدت بیشتر شده است‌

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha