۴ نفر

در گفتگو با اقتصاد آنلاین مطرح شد:

خاندوزی به نامه علی آبادی برای توقف اخذ عوارض معدنی پاسخ نداد

۱۴ آذر ۱۴۰۲، ۱۳:۱۳
کد خبر: 811954
خاندوزی به نامه علی آبادی برای توقف اخذ عوارض معدنی پاسخ نداد

رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با اشاره به نامه نگاری وزیر صمت با وزیر اقتصاد در خصوص توقف اخذ مالیات ۲ درصدی از صادرات مواد معدنی گفت: وزیر اقتصاد هنوز به این نامه پاسخی نداده است.

اقتصاد آنلاین – باران شاکری: حمیدرضا موثقی نیا، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی(ایمیدرو) در پاسخ به سوال خبرنگار اقتصاد آنلاین مبنی بر نامه نگاری وزیر صمت با وزیر اقتصاد در خصوص توقف اخذ مالیات ۲ درصدی علی الحساب از صادرات مواد معدنی گفت: تا این لحظه پاسخی از سمت آقای خاندوزی در خصوص توقف ۲ درصد مالیات صادرات دریافت نشده است.

وی افزود: حضور ایران در اتحادیه اوراسیا فرصت بسیار خوبی برای تمامی فعالان صنعتی و معدنی در کشور ایجاد کرده و می توان با استفاده از این ظرفیت، ارتباط بین کشورهایی که در شمال ایران قرار دارند و کشورهایی که در حوزه خلیج فارس قرار دارند برقرار کنیم.

موثقی نیا افزود: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی محلی است برای تعامل بیشتر و ارزشمند برای فعالان عرصه معدن تا از این طریق شاهد رونق و توسعه همکاری و ضمن جذب تکنولوژی از کشورهای دارای فناوری، شاهد پیشرفت بیشتر در این زمینه باشیم.

خاندوزی به نامه علی آبادی برای توقف اخذ عوارض معدنی پاسخ نداد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha