۱ نفر

گزارش اقتصاد آنلاین از بازار مسکن؛

قیمت خانه ۷۰ متری در تهران / با مبلغ ۲ تا ۳ میلیارد تومان کجا خانه بخریم؟

۹ آذر ۱۴۰۲، ۱۱:۳۹
کد خبر: 810890
قیمت خانه ۷۰ متری در تهران / با مبلغ ۲ تا ۳ میلیارد تومان کجا خانه بخریم؟

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌ ۷۰ متری در تهران خواهیم‌ پرداخت.

اقتصاد آنلاین - مهدی جهانشاهلوراد؛ تهران در پهنه‌ای بین دو وادی کوه و کویر و در دامنه‌های جنوبی البرز گسترده شده‌است و ۷۳۰ کیلومتر مربع مساحت دارد. از نظر جغرافیایی نیز در ۵۱ درجه و ۱۷ دقیقه تا ۵۱ درجه و ۳۳ دقیقهٔ طول خاوری و ۳۵ درجه و ۳۶ دقیقه تا ۳۵ درجه و ۴۴ دقیقهٔ عرض شمالی قرار دارد.اگر قصد خرید خانه ۷۰ متری در تهران را دارید،گزارش امروز ما را از دست ندهید.

آپارتمانی ۷۰ متری در مرزداران درحالی که ۱۷ سال از ساخت آن گذشته و دو اتاق خواب داشته باشد، معادل ۸ میلیارد تومان ارزش دارد.

واحد آپارتمانی ۱۲ ساله در  فلاح با متراژ ۷۰ متر و دو اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۲ میلیاردو  ۳۰۰ تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین واحدی دیگر در جوادیه تهرانپارس با متراژ ۷۰ متر و سنی معادل ۲۲ سال درحالی که این واحد دو خوابه است معادل  ۴ میلیاردو ۲۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

برای خرید واحد آپارتمانی ۵ ساله در کرمان با متراژ ۷۰ متر و دو اتاق خوابه است به بودجه‌ای معادل ۵ میلیاردو ۸۵۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در سلیمانی را دارید،یک واحد ۲ خوابه با سرمایه ۳ میلیاردو ۲۰۰ میلیون تومان میتوانید واحدی ۱۲ ساله با متراژ ۷۰ متر را خریداری کنید.

همچنین برای خرید واحدی دیگر در خانی‌آباد نو با متراژ ۷۰ متر و نوساز است، به سرمایه‌ای معادل ۴ میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

قیمت فروش خانه ۷۰ متری در تهران

محله متراژ مشخصات سال ساخت قیمت کل(تومان) قیمت هر متر(تومان)
مرزداران ۷۰ ۲خوابه،انباری،پارکینگ ۱۳۸۵ ۸٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰   ۱۱۴٬۲۸۵٬۰۰۰ 
فلاح ۷۰ ۲خوابه،انباری ۱۳۹۰ ۲٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۳۲٬۸۵۷٬۰۰۰ 
جوادیه تهرانپارس ۷۰ ۲خوابه،انباری ۱۳۸۰ ۴٬۲۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۶۰٬۷۱۴٬۰۰۰ 
کرمان ۷۰ ۲خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۹۷ ۵٬۸۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۸۳٬۵۷۱٬۰۰۰ 
سلیمانی ۷۰ ۲خوابه،آسانسور ۱۳۹۰ ۳٬۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۴۵٬۷۱۴٬۰۰۰ 
خانی‌آباد نو ۷۰ ۲خوابه،آسانسور،پارکینگ ۱۴۰۲ ۴٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۶۴٬۲۸۵٬۰۰۰ 
پونک ۷۰ ۱خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۹۸ ۶٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۹۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
وردآورد ۷۰ ۲خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۴۰۲ ۱٬۵۴۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۲۲٬۰۰۰٬۰۰۰  

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران برای فروش گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت خرید مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha