۰ نفر

استاندار گلستان عنوان کرد؛

تخصیص سریع اعتبارات نقدی به پروژه‌های بزرگراهی گلستان

۷ آذر ۱۴۰۲، ۱۵:۰۶
کد خبر: 810578
تخصیص سریع اعتبارات نقدی به پروژه‌های بزرگراهی گلستان

استاندار گلستان در دیدار با خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور اظهار کرد: مقرر شد توجه ویژه ای در تخصیص اعتبارات نقدی به ۳ پروژه کمربندی گرگان، بزرگراه آزادشهر به خوش ییلاق و بزرگراه نوکنده به جنگل گلستان صورت گیرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، استاندار گلستان در دیدار با  خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور اظهار کرد: مقرر شد توجه ویژه ای در تخصیص اعتبارات نقدی به ۳ پروژه کمربندی گرگان، بزرگراه آزادشهر به خوش ییلاق و بزرگراه نوکنده به جنگل گلستان صورت گیرد.

زنگانه اظهار کرد: ۵۰ درصد مسیر ۱۲۰ کیلومتری آزادشهر به شاهرود در محدوده گلستان قرار دارد که علی رغم گذشت بیش از ۱۷ سال تنها ۲۰ درصد پیشرفت داشته است که امیدواریم با همراهی مجموعه شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور بتوانیم اجرای این پروژه اساسی را تسریع نماییم.

استاندار گلستان در ادامه یادآور شد: هر دو قطعه کمربندی گرگان نیازمند توجه ویژه است تا بتوانیم با اجرای آن مسافران عبوری، زوار حرم رضوی را ساماندهی کنیم و البته زمینه کاهش تصادفات و اتفاقات ناگوار در گرگان را به عنوان تنها مرکز استان فاقد کمربندی را فراهم آوریم.

زنگانه با اشاره به گذشت ۲۷ سال از آغاز عملیات اجرایی بزرگراه سراسری بهشهر-گرگان-آزادشهر-بجنورد-قوچان ، گفت: در پیوست بودجه برای این طرح در سال جاری ۱۹۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده بود که تنها ۴۰ میلیارد تومان آن سهم گلستان شد و تقاضا داریم جهت تکمیل محور مینودشت- گالیکش به طول ۷ کیلومتر و البته پل علی برده که در سیل ۱۷ آبان دچار خسارت شد، اعتبارات لازم تخصیص داده شود.

در این جلسه خادمی ، دستورات لازم را جهت تقویت اعتباری محور آزادشهر به خوش ییلاق، پرداخت نقدی به محور نوکنده به جنگل گلستان و کمک به تامین مالی قطعه اول کمربندی گرگان و همراهی بخش خصوصی در قطعه دوم را صادر کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha