۰ نفر

کارت سوخت این تاکسی‌ها باطل می‌شود

۶ آذر ۱۴۰۲، ۱۹:۱۳
کد خبر: 810460
کارت سوخت این تاکسی‌ها باطل می‌شود

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر گفت: برای خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان، کارت سوخت تاکسی‌های غیرفعال ابطال و به تاکسی‌های فعال در جابه‌جایی شهروندان خدمات کارواش رایگان ارائه می‌شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، محمدرضا فرشیان ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: برخی تاکسی‌ها با وجود دریافت مجوز و کارت سوخت ویژه تاکسی، خدماتی به شهروندان ارائه نمی‌دهند که به‌زودی در طرح ساماندهی حمل و نقل درون‌شهری، این تاکسی‌ها از چرخه خارج می‌شوند.

فرشیان در ادامه با اشاره به نیاز شهروندان به افزایش تعداد تاکسی‌های درون‌شهری بیان کرد: در همین راستا به خودروهای شخصی که داوطلب فعالیت در جابه‌جایی مسافران هستند فرصت داده‌ایم تا در اسرع وقت نسبت به دریافت مجوز تاکسی موقت اقدام کنند.

وی ادامه داد: هم‌اکنون شرایطی فراهم شده تا تاکسی‌های فعال در جابه‌جایی شهروندان بتوانند علاوه بر استفاده از خدمات دندان‌پزشکی و دوگانه‌سوز کردن خودروها، به‌صورت هفتگی خدمات کارواش رایگان دریافت کنند.

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری افزود: با توجه به کمبود تاکسی‌ها در شهر بوشهر و همچنین مطالبه شهروندان، تلاش شده تا با اجرای برنامه‌های متنوع، زمینه برای رفع این کمبود و ارائه خدمات در راستای کسب رضایت همشهریان فراهم شود.

وی عنوان کرد: ارائه تسهیلات نوسازی ناوگان تاکسیرانی درون شهری از برنامه‌های اولویت‌دار این سازمان است که تحقق آن شمار تاکسی‌های شهر را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha