۰ نفر

اعتراف روزنامه حامی دولت؛

اگر همه چیز گل و بلبل باشد می‌توان امیدوار بود دولت ۲ میلیون مسکن بسازد

۲۹ آبان ۱۴۰۲، ۹:۵۹
کد خبر: 809069
اگر همه چیز گل و بلبل باشد می‌توان امیدوار بود دولت ۲ میلیون مسکن بسازد

یک روزنامه حامی دولت نوشت: اگر واقع‌بینانه یا حتی خوش‌بینانه نگاه کنیم، چنانچه نرخ ارز، وضعیت تورم و به طور کلی، اوضاع اقتصادی کشور از ثبات لازم برخوردار باشد می‌توان امیدوار بود تا پایان عمر دولت سیزدهم، بخشی از وعده ساخت ۴ میلیون مسکن در چهار سال، یعنی ساخت حدود ۲‌میلیون واحد مسکونی یا کمی بیشتر محقق شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، روزنامه اصولگرای جوان اذعان کرد که اگر همه شرایط خوب باشد دولت رئیسی تا پایان عمرش می‌تواند ۲ میلیون مسکن بسازد.

به گزارش جوان، اگر واقع‌بینانه یا حتی خوش‌بینانه نگاه کنیم، چنانچه نرخ ارز، وضعیت تورم و به طور کلی، اوضاع اقتصادی کشور از ثبات لازم برخوردار باشد و تأمین زمین و حدود ۱.۷ میلیون واحد مسکونی در حال احداث نیز با رکود در ساخت‌وساز مواجه نشوند و بموقع به متقاضیان، تحویل داده شوند، می‌توان امیدوار بود تا پایان عمر دولت سیزدهم، بخشی از وعده ساخت ۴ میلیون مسکن در چهار سال، یعنی ساخت حدود ۲‌میلیون واحد مسکونی یا کمی بیشتر محقق شود. البته این موارد، زمانی میسر خواهد شد که شاهد تکانه‌های اقتصادی و سیاسی ناگهانی، اعم از داخلی و خارجی که همواره بر بازار مسکن نیز تأثیرگذارند، نباشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha