۰ نفر

نتایج آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش اعلام شد

۲۷ مهر ۱۴۰۲، ۱۰:۵۱
کد خبر: 804382
نتایج آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش اعلام شد

سرپرست معاونت آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی نهایی پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته‌های شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر،  علی صدر گفت: متقاضیان ضمن مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور چنانچه در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون مزبور قرار گرفته‌اند به منظور سایر مراحل استخدام به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند.

وی درباره داوطلبانی که در ردیف قبولی نهایی قرار نگرفته‌اند و نسبت به عدم قبولی خود تقاضای بررسی دارند، گفت: این دسته از متقاضیان در صورت تمایل بعد از ۲۴ ساعت از اعلام نتایج از سوی سازمان سنجش آموزش کشور با مراجعه به سامانه ارزیابی تکمیلی به نشانی https://jazb.sru.ac.ir نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند. مدت زمان ثبت درخواست بررسی مجدد نتیجه در سامانه پنج (۵) روز خواهد بود. بدیهی است بعد از اتمام مهلت تعیین شده اقدامی برای پذیرش درخواست صورت نخواهد گرفت.

سرپرست معاونت آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: داوطلبان آزمون آموزگار ابتدایی که در آزمون دبیری نیز در ردیف معرفی‌شدگان بوده چنانچه در آزمون آموزگار ابتدایی (ابتدایی و استثنایی) قبول قطعی شده‌اند از فرایند استخدام آزمون دبیری و هنرآموز حذف شده‌اند و استخدام آنان صرفاً برای آموزگار ابتدایی صورت گرفته است.

صدر با توصیه به متقاضیان برای مطالعه دقیق اطلاعیه منتشر شده در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: با توجه به مفاد دفترچه آزمون، مرحله تکمیل ظرفیت در صورت وجود ظرفیت خالی با اخذ مجوزهای لازم برای ظرفیت‌های خالی مانده، اطلاع رسانی خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha