۰ نفر

قیمت انواع تورهای گردشگری خارجی؛

در سفر به استانبول حتما دیدن این مکان‌های را در برنامه سفر خود بگذارید + لیست قیمت تورهای استانبول

۲۴ شهریور ۱۴۰۲، ۱۰:۳۰
کد خبر: 734236
در سفر به استانبول حتما دیدن این مکان‌های را در برنامه سفر خود بگذارید + لیست قیمت تورهای استانبول

بررسی هزینه های تورمسافرتی استانبول ویژه شهریور ماه به شرح جدول زیر است؛

 اقتصاد آنلاین- فائزه امین پویا، بارها شنیده‌اید که استانبول یک شهر تاریخی و پر قدمت است. اکنون قبل از اینکه سراغ اطلاعات کاربردی‌تر راهنمای سفر به استانبول برویم به گذشته این شهر اشاره می‌کنیم.

تور ارزان مسافرتی استانبول به هزاران دلیل جذاب است از نوشیدن یک قهوه ترک در کافه‌های خیابان استقلال در کنار ترامواهای کلاسیکِ قرمز رنگ، ایستاده نگریستن به عظمت مسجد آبی یا کشتی‌سواری در مرز آسیا و اروپا برخی از کارهایی‌ست که تنها در استانبول می‌توان تجربه کرد، استانبول جایی‌ست که هر ماجراجویی برای یک بار هم که شده باید ساک یا کوله‌اش را جمع کند و راهی این شهر باستانی شود.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی در خصوص هزینه های تور مسافرتی استانبول، برای۴روز اقامت در هتل Elite World Hotel قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ۴۳,۵۲۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

همچنین هتلOccidental برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ۲۷,۲۹۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ۴۰,۲۸۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ ارز و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

قیمت تور استانبول (۵ شب / شهریور ۱۴۰۲)
هتل درجه هتل نوع اتاق قیمت (هرنفر / تومان)
Elite World Hotel ۵ ۲ تخته ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
Elite World Hotel ۵ ۱ تخته ۴۳,۵۲۰,۰۰۰
The Peak Taksim ۵ ۲ تخته ۲۷,۶۴۰,۰۰۰
The Peak Taksim ۵ ۱ تخته ۴۰,۹۷۰,۰۰۰
Occidental ۵ ۲ تخته ۲۷,۲۹۰,۰۰۰
Occidental ۵ ۱ تخته ۴۰,۲۸۰,۰۰۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha