۰ نفر

این خودروها مرگبارترین تصادفات را رقم زدند + عکس

۹ شهریور ۱۴۰۲، ۱۳:۳۱
کد خبر: 732577
این خودروها مرگبارترین تصادفات را رقم زدند + عکس

فناوری‌هایی مانند ترمزهای ضد قفل و تست تصادف منظم ایمنی خودرو را نسبت به دهه های گذشته بسیار جلوتر برده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل ازخبرآنلاین؛ فناوری‌هایی مانند ترمزهای ضد قفل و تست تصادف منظم ایمنی خودرو را نسبت به دهه های گذشته بسیار جلوتر برده است. اما علیرغم همه این پیشرفت‌ها، هنوز حوادثی اتفاق می‌افتد و در نتیجه افراد جان خود را از دست می‌دهند. این یک واقعیت نگران کننده است که هر خریدار خودرو باید در هنگام جستجوی یک سواری جدید به آن توجه کند.

تجزیه و تحلیل تحقیقات NHTSA تصادفات مرگبار برای خودروها، شاسی بلندها و کامیون ها را در سال های مدل ۲۰۱۴-۲۰۱۸ پوشش داد. توجه به این نکته مهم است که سیستم‌های ایمنی پیشرفته، مانند ترمز اضطراری خودکار (AEB) و نظارت بر نقاط کور، تجهیزات استاندارد بسیاری از وسایل نقلیه در این دوره نبودند. به عنوان مثال، AEB در سال ۲۰۲۰ در فورد F-۱۵۰ استاندارد شد.

۱. فورد سری F (F-۱۵۰، F-۲۵۰، F-۳۵۰)

کل تصادفات مرگبار (۲۰۱۴-۲۰۱۸): ۱۰۸۴۵

سرنشینان کشته شده در تصادف مرگبار: ۰.۴۶

فروش خودور در سال ۲۰۱۸: ۹۰۹,۳۳۰

این خودروها مرگبارترین تصادفات را رقم زدند

F-۱۵۰ محبوب ترین وسیله نقلیه از هر نوع در ایالات متحده است. اما F-۱۵۰ همراه با همتایان خود، کامیون‌های بزرگ‌تر F-۲۵۰ و F-۳۵۰ Super Duty، بیش از هر چیز دیگری در جاده‌ها باعث تصادفات مرگبار می‌شود. بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹، F-۱۵۰ به تنهایی بیشترین تعداد تصادفات مرگبار را در پنج ایالت کلرادو، فلوریدا، جورجیا، نوادا و یوتا داشته است. اکنون جای تعجب نیست که این خودرو در صدر لیست خطرناک ترین خودروها قرار دارد.

۲. شورولت سیلورادو

کل تصادفات مرگبار (۲۰۱۴-۲۰۱۸): ۷۷۱۸

سرنشینان کشته شده در تصادف مرگبار: ۰.۴۷

فروش خودرو در سال ۲۰۱۸: ۵۸۵,۵۸۱

۲. شورولت سیلورادو

سیلورادو به طور مداوم از نظر فروش در جایگاه دوم قرار گرفته است. عجیب است که سیلورادو بیش از هر وسیله نقلیه دیگری منجر به تصادفات مرگبار در آرکانزاس و ورمونت شد.

۳. هوندا آکورد

کل تصادفات مرگبار (۲۰۱۴-۲۰۱۸): ۵۰۷۹

سرنشینان کشته شده در هر وسیله نقلیه در تصادف مرگبار: ۰.۶۵

فروش خودرو در سال ۲۰۱۸: ۲۹۱,۰۷۱

این خودروها مرگبارترین تصادفات را رقم زدند

وقتی صحبت از تصادفات مرگبار به میان می آید، همه چیز در مورد پیکاپ ها نیست، زیرا هوندا آکورد همیشه محبوب، به عنوان سومین خودروی مرگبار در لیست و بدترین خودروی سواری در مورد تلفات وسایل نقلیه رتبه بندی می شود. اگرچه فورد حدود سه برابر بیشتر از هوندا خودروهای سری F می فروشد، داده های تصادفات آکورد نشان می دهد که 0.65 سرنشین در تصادفات مرگبار این خودرو کشته شده اند. این تقریبا 50 درصد بیشتر از سری F است. در نهایت، هوندا آکورد مرگبارترین وسیله نقلیه در شش ایالت کانکتیکات، مریلند، نیوجرسی، نیویورک، کارولینای شمالی و رود آیلند، بین سال های 2017 تا 2019 است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha