۰ نفر

این زن کابوس کودکان تهرانی بود! + عکس

۱۳ مرداد ۱۴۰۲، ۲۲:۵۳
کد خبر: 731317
این زن کابوس کودکان تهرانی بود! + عکس

در مرداد سال ۱۳۵۲ با پیدا شدن کودک گمشده، پرده از راز هولناکی برداشته شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، ماموران کلانتری ۱۶ تهران در سال ۱۳۵۲ با یافتن کودکی گمشده، رباینده و قاتل چند کودک در تهران را دستگیر کردند.
در مرداد ۱۳۵۲، راز مفقود شدن چند کودک در تهران افشا شد. بعد از گم شدن کودکی خوزستانی به نام رامین در ایستگاه راه آهن تهران، ماموران در جستجوی او به زنی ۵۰ ساله به نام صدیقه برخوردند. این زن که همراه رامین در حال فرار بود، به تازگی از اردوگاهی که برای نگهداری زنان مسن و بی سرپرست تاسیس شده بود، گریخته و خود را به راه آهن رسانده بود. با اعترافات او پرده از اسرار مفقود شدن ۲ کودک در محله گود عرب‌ها و همچنین غرق شدن یک کودک در آب انباری پیرامون محله سرآسیاب برداشته شد.

این زن کابوس کودکان تهرانی بود! + عکس

این زن که از لحاظ روانی تعادل نداشت با مهربانی کودکان را فریفته و با خود همراه می‌کرد. این شگرد و همچنین توصیفات کودکانی که گم شده و پس از پیدا شدن درباره شخص رباینده خود توضیحاتی داده بودند، ماموران را به این باور رساند که صدیقه در بسیاری از موارد مشابه دست داشته است. او که به تشخیص کارآگاهان تعادل روانی نداشت، خود را همسر مردی راننده کامیون و مادر چند کودک معرفی می‌کرد. تحقیقات ماموران اداره آگاهی تهران پیرامون او و کودکان دیگری که احتمال می‌ر فت، توسط این زن ربوده شده‌اند شروع شد. روزنامه اطلاعات عکس و گزارش این رویداد را ۴ مرداد ۱۳۵۲ منتشر کرد.

منبع: اطلاعات آنلاین

۰ نفر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha