۰ نفر
تمدید مهلت دریافت کد سابقه تحصیلی برای انتخاب رشته های بدون آزمون

زمان دریافت کد ۱۹ رقمی سابقه تحصیلی برای ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و دوره‌های کاردانی فنی و حرفه‌ای تمدید شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، زمان دریافت کد ۱۹ رقمی سابقه تحصیلی برای ثبت‌نام در رشته‌های پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و دوره‌های کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی – غیرانتفاعی مهر ماه سال ۱۴۰۲ اعلام شد.

متقاضیان ثبت‌نام در رشته‌های پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و دوره‌های کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی مهر ماه سال ۱۴۰۲ می‌توانند کد ۱۹ رقمی سابقه تحصیلی را از پنجره واحد خدمات الکترونیکی وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir دریافت کنند.

متقاضیان باید به موارد ذیل توجه کنند:

۱. در صورتی که قبلاً کد ۱۹ رقمی سابقه تحصیلی را دریافت کرده‌اند، می‌توانند با همان کد برای ثبت‌نام در پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری و همچنین در دوره‌های کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی مهر ماه سال ۱۴۰۲ اقدام کنند.

۲. چنانچه کد ۱۹ رقمی سابقه تحصیلی را در اختیار ندارند، با توجه به به‌روزرسانی سامانه وزارت آموزش و پرورش، می‌توانند از روز یکشنبه ۵ شهریور ۱۴۰۲ به سامانه مربوط به آدرس my.medu.ir مراجعه و پس از دریافت کد سابقه تحصیلی نسبت به انجام مراحل ثبت‌نام خود اقدام کنند.

به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که به دلیل عدم دریافت کد ۱۹ رقمی موفق به ثبت‌نام در پذیرش این دوره‌ها نشده‌اند، زمان ثبت‌نام در پذیرش این دوره‌ها تا روز پنجشنبه ۹ شهریور ۱۴۰۲ تمدید می‌شود و متقاضیان می‌توانند تا تاریخ اعلام شده به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام کنند.

۰ نفر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha